Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Fandom:  Harry Potter
Autor:  Quill Lumos
Originál:  For Services Rendered   

Překladatel:  Alcea
Beta:  Georgia
Páry:  Harry Potter/Severus Snape

Varování:  18+, slash, násilí, vulgární výrazy, sexuální scény, nedobrovolný sex (znásilnění), alternativní vesmír.

 

Přišlo mu to jako ta nejdelší cesta, jakou kdy šel. Byl silný muž, víc jak šest stop vysoký, měl široká ramena a hodně výdrže. Farid naopak sotva dosahoval pěti stop a šesti palců a vážil o dost méně, než by měl na svou výšku, proto nést Farida nebyl nejmenší problém. Problém byla ta dálka a skutečnost, že skoro každé dítě ve škole se muselo na chvíli zastavit a civět na ně. Jen kvůli tomu, že je Severus Snape a báli se jeho jazyku a jeho hněvu, se na nic neptali, i když v jejich očích viděl zvědavost. Severus si byl jistý, že kdyby Farida neochraňoval, pak by ho teď jistě zavalili otázkami.

Další a další skupinky dětí se zastavovaly a s vykulenýma očima se na ně dívaly, když je míjeli; a po celou tu dobu měl Farid hlavu zabořenou v ohbí pánova krku a chvěl se. Jestli to bylo strachem, chladem nebo vyčerpáním, to Severus nepoznal. Toužil Farida vzít do své postele, svléknout ho, prohlédnout a opět ho mít. Přemýšlel, je-li to poutem, díky němuž se cítil vůči chlapci tak ochranitelský a tak citlivý. Poutem, jehož existencí si nebyl jistý.

Ale mohou to zkoumat, že ano? Albus, Lupin a Black. Mohli by zjistit, zda ho můžou zlomit nebo převést vlastnictví na někoho z nich? Black by se s ním soudil ve snaze si vynutit rozhodnutí v této záležitosti a myšlenka na Farida v jeho rukou vyvolala v Severusovi touhu se otočit a jít toho parchanta umlátit! Jen před několika dny Farid stál ve Velké síni a beze strachu a studu z toho, kým je, se představil Nebelvírským. Nyní tentýž statečný hoch hanbou schovával hlavu, poněvadž se považoval za špinavého a cítil se zodpovědným za to, co musel dělat, a ten strašlivý střet s Nottem mu jen přitížil.

Severus si hluboce povzdechl a Farid jen zesílil své sevření a chvěl se ještě víc. Konečně došel ke dveřím do svých komnat, a protože se dnes událo tolik věcí, ani ho nakonec nepřekvapilo, když spatřil malou delegaci Nebelvírů a Draca Malfoye, jež seděli před nimi. Postavili se, když se přiblížil a sledovali jeho příchod.

„Dobré odpoledne,“ řekl. „Co pro vás mohu udělat?“

„Prosím, pane, můžeme vidět Farida?“ Hermiona, jak se zdálo, je mluvčí této zvláštní skupiny.

Farid zavrtěl hlavou, zřejmě nechtěl nikoho vidět, možná už nikdy. Severus však tento pocit znal, párkrát byl sám, když byl teenager, a bylo dost zajímavé, že tehdy do toho byl také obvykle zapojen Potter. Přikývl a nevšímal si slabounkého zakňourání od Farida, zašeptal heslo a uvedl je do svých komnat.

Farid se ho teď pevně držel a Severus se musel obrnit, i když to bylo těžké.

„Ne, Faride,“ řekl. „Jsou zde tví přátelé a chtějí tě vidět, promluv si s nimi!“

Farid ztuhl.

Pak se pustil Severusova krku.

„Áno, páne.“

Severus slyšel ostatní zalapat po dechu, když to vyslovil a spustil Farida na zem.

Farid, jak se zdálo, netušil, co si počít. Bylo zjevné, že nechtěl neuposlechnout svého pána, ale také bylo očividné, že je rozrušený, když se zajímal o to, co si o něm tyto děti myslí? Jeho ruce se zatínaly a rozevíraly, hlavu měl sklopenou a chvěl se ještě silněji.

„Ach, Faride!“ řekla Hermiona smutně, přešla k němu a pevně ho objala. Farid se zatvářil zděšeně a jeho oči se střetly s těmi Severusovými, když žádal o svolení, jakmile však Severus kývl a usmál se na něj, Farid se konečně uvolnil. Severus to viděl v rysech jeho těla a uvolněné tváři; byl sotva o palec vyšší než Hermiona, takže si mohl položit hlavu na její rameno, aniž se musel postavit na špičky nebo se natáhnout. Na několik okamžiků tak stáli, a pak Hermiona řekla:

„Chudáčku Faride, chudáčku, chudáčku,“ tohle stačilo k tomu, aby se otevřela stavidla a Farid se konečně srdceryvně rozplakal. Plakal kvůli ukradenému dětství, kvůli bolesti a ponížení, jež musel v životě vytrpět, kvůli napětí posledních pár týdnů a kvůli duši drcené rozpaky, jež mu Black vnutil. O tom všem Severus věděl, cítil to; pocity, jež k němu Farid posílal, byly skoro hmatatelné, nejspíše díky poutu. Přemýšlel o tom, kolik lidí takto Farida drželo, aniž vyžadovali něco na oplátku, pouze mu nabídli útěchu. Náhle si provinile uvědomil, že to bylo pravděpodobně zoufale málo.

Mnohem později seděl Severus v sešlém křesle, jež stálo u krbu v jeho ložnici. Často zde trávil čas poté, kdy se vracel od Voldemorta, aby vypudil z hlavy obrazy. Tom Raddle a Voldemortův stín se spojili brzy poté, co Ginevra Weasleyová zemřela v Tajemné komnatě. Žádné jiné děti nebyly zabity, když byl vypuštěn bazilišek, poněvadž Brumbál a ostatní učitelé za pomoci několika statečných sedmáků je všechny vyvedli z budovy. Vycvičeným bystrozorům, i s pomocí Hagrida, trvalo téměř čtyři měsíce, než tu potvoru konečně zdolali, proto byla škola uzavřena. Rodiče se zdráhali do ní poslat zpátky své děti a řada z nich odešla do Kruvalu, Krásnohůlek a jiných kouzelnických škol.

Návrat ostatních Weasleyových dětí byla pravděpodobně jediná věc, jež opravdu přesvědčila ostatní rodiče. Proto to Severus měl vědět, vážně měl, že v Ronovi je víc, než si dříve myslel. Chlapec seděl vedle Farida, když se uklidnil natolik, aby poslouchal a řekl mu, že si myslí, že je jedním z nejstatečnějších lidí, které kdy potkal a že by si neměl všímat nějakých děcek, protože „některý jsou fakt banda idiotů!“. Řekl mu, že je důležitý člen Nebelvíru.

Všichni byli šokováni Faridovým otroctvím, jak by nebyli? A znovu ho ujistili, že jim to nevadí, ani o něm nesmýšlejí jinak. Co si myslí o Severusovi, neřekli, ale párkrát si ho ostražitě prohlíželi. I ten zbabělý hlupák Longbottom kvapem ujišťoval Farida, že ho mají rádi. A vůbec si nemyslí, že je něčím míň kvůli Blackovým strašným slovům a stále chtějí být jeho přátelé.

Severus nikdy úplně neodpustil mladému Longbottomovi, že je tak nepodobný svému statečnému a šikovnému otci. S Frankem měli vztah skoro celé jedno pololetí, když Frank byl okouzlující sedmák a Severus obyčejný páťák. Ačkoli se rozešli v dobrém a prozatím zůstali přáteli, když si Frank vzal Alici. Byla působivě inteligentní a měla jiskřivé oči. Severus si vždy myslel, že ta roztřesená padavka nemá zdravý rozum své matky a otce, ale když ho viděl, jak utěšoval Farida, pomyslel si, že se možná mýlil a v tom chlapci je víc, než se zdálo.

Děti zůstaly přes hodinu a Severus smutně přemýšlel o změnách, jež jeho chlapec musel zpracovat. Snapeovi by se před měsícem ani nesnilo o tom, že bude hostit ve své komnatě někoho z Nebelvírského výkvětu. Nikdy by ho ani nenapadlo jim nabídnout horkou čokoládu a ovesné sušenky s rozinkami, jak nyní činil - to byly jedny z Faridových oblíbených pamlsků.

Když se usadili a upíjeli své nápoje s rukama obemknutýma kolem šálků kvůli pohodlí, ptali se Farida na něco málo z toho, nač si vzpomínal jako Harry Potter a na jeho život před Bradavicemi. Draco požádal Severuse, zda si s ním může promluvit o samotě, a pak se dal do výslechu svého kmotra, když se ptal na jeho špehování a na to, jak dlouho je na straně Světla. Severuse to těšilo, přál si, aby si Draco zvolil a vypadal, že se právě po několika letech rozhodl. Nedělal si však iluze o tom, že se ostatní studenti chopili příležitosti zeptat se Farida na Severusovo chování k němu. Není to dlouho, kdy by ho to vážně trápilo, a stále by trápilo, kdyby se ho na to zeptal Albus, ale tito mladí lidé na něj zapůsobili nečekaným způsobem, protože měli důvod spatřovat v Severusovi to nejhorší, věděl, že z něj mají nesmírný respekt a přesto statečně snášeli jeho komnaty, aby viděli a utěšili svého přítele. Vskutku Nebelvíři, pomyslel si.

Draco se odmlčel, aby nabídl svou pomoc Severusovi, a jistě se k tomu přikláněl místo své současné neutrality, jenže Farid byl tolik unavený, že se na svém místě ospale houpal, což Severuse rozptýlilo. Proto poslal děti pryč a slíbil Dracovi, že si o tom později promluví. Pak si sedl vedle Farida a dál se věnoval svému chlapci.

Miloval koupele a Farid si je také užíval. Severus v dětství neměl mnoho peněz, a jakmile si to mohl dovolit ze svého učitelského platu, vystavěl si tuto koupelnu. Byla jeho velkým luxusem; jediným požitkem a miloval ji sdílet s Faridem. Pomalu a opatrně svlékl chlapce, poněvadž si ho chtěl prohlédnout, aby viděl, jak se Harry Potter liší od jeho malého Farida. Bez kouzla byl jiný, přesto v podstatě stejný. Vypadal jako jeho otec. Měl jeho nos a ústa, ale Jamesovy rysy byly na Faridovi zjemnělé, což byl možná důvod, proč si té podoby dříve nevšiml. Nicméně jeho oči byly stejné jako jeho matky, velké, výrazné a měly Severusovu oblíbenou zelenou barvu. Opravdu byl krásný a Severus byl nadšený skutečností, že stále patří jemu.

Kus po kusu svlékal vrstvy chlapcova oděvu, až byl nahý a bezbranně stál před ním se sklopenýma očima a úplně klidně, jak byl naučen - otevřený pro svého pána a nijak ho neodmítal. Severus po něm běžel prsty, když si ho prohlížel, hladil a zkoumal tu novou pokožku.

Byl mnohem bledší, než byl s kouzlem. Tehdy mělo jeho tělo barvu mléčné kávy. Kdysi, před návratem Voldemorta, strávil léto na jihu Francie se svým někdejším milencem Luciusem Malfoyem, a každé ráno seděli v zahrádkách restaurací, pozorovali plynoucí svět, a jedli pečivo a croissanty, jež si drobili do velkých bílých šálků, v nichž byla bílá káva. Byla to barva Faridovy pokožky, krémové, nejsvětlejší moky, hebké a úplně neposkvrněné. Faridova skutečná barva pleti by se měla objevit, protože jeho pokožka teď byla tak bledá, až byla skoro průsvitná a místy promodralá. Jizvy, jež ho poznamenaly a tmavé kruhy pod očima zesinaly oproti bledosti jeho kůže. Po léta trvající nedostatek slunečního světla a ochrana, jež kouzlo poskytlo, mělo za následek, že Faridova pokožka byla nyní tak nepřirozená jako byla dříve pod kouzlem. Ač nebyl nepřitažlivý, pomyslel si, když nepřítomně hladil chlapcova záda a stehna.

Farid měl mnoho jizev. Některé byly na zádech, vyhlížely jako po krutém bičování, pravděpodobně řemenem. Na vnitřní straně stehen byly stopy po popálení, jež možná způsobil pohrabáč. Nejhorší z nich tvořilo slovo Zrůda vyryté do rovného místa na kůži jeho pravého boku úhlednými písmenky, nyní nahnědlými.

Severus zuřil, že je jeho chlapec takto poznamenaný a slíbil si, že se ho na to druhý den zeptá, protože viděl, že je příliš unavený na to, aby souvisle mluvil, ale zítra, zítra toho bude hodně, o čem si promluví.

Lehce potáhl za kroužky v bradavkách, aby ho Farid následoval do třpytivé zapuštěné vany. Severus ho pomalu spustil do horké vody plné bublin a vonných plovoucích svíček.

O pár chvil později si svlékl oděv a přidal se k Faridovi do pářící vody. Chlapce si přitáhl k sobě a hladil jeho hebká stehna; svého otroka otočil tak, aby byl zády k němu a začal připravovat jeho těsný vstup pro svůj penis. Masíroval okolí jeho řitního otvoru, když nanášel olej a uvolňoval svaly dlouhými štíhlými prsty. Teď byl velice vzrušený, Farid se opíral o svého pána, roztomile, poslušně, mokré vlasy měl přilepené na zádech, líce trochu zrůžovělé díky horku z vody, vypadal naprosto rozkošně.

Severus ho pevně držel, jeho ruce překřížil před ním a silně je svíral v pěsti. Když byl otrok ve správné poloze, Severus do chlapce pronikl jediným tvrdým přírazem. Farid vykřikl, zda touhou nebo bolestí, Severus nedokázal říct. Jen cítil, že teď musí být ve svém otrokovi, musel ho znova mít. Chlapec byl dobře vycvičený, a žasnul nad jeho povolností a přijetím vlastnictví. V této poloze toho Severus nemohl mnoho dělat, ale rozechvěl se potěšením, když se chlapec pomalu pohyboval na jeho penisu, a zvyšoval tlak pomalu a malátně, dokud se Severus neudělal a křičel při svém vyvrcholení. Teprve poté si uvědomil, že se Farid neudělal, poněvadž jeho penis byl ochablý a netečně uložený v jeho vlhkých chloupcích. Severus mu zapomněl nakázat, aby se vzrušil.

Trochu víc se napil svého Taliskeru* a opřel se v křesle. Severus miloval tento sladový nápoj a dokonce kdysi v mládí navštívil palírnu na ostrově Skye, třebaže se tam raději přemístil, než aby snášel kodrcavou jízdu autobusem, která by určitě trvala věčnost po těch úzkých jednostopých cestách. Někdy byl opravdu rád, že není mudla. Farid ze spánku zanaříkal; dnes se dost naplakal a Severus doufal, že mu to nějak alespoň přineslo úlevu. Farid dal lehce průchod svým slzám, většina chlapců jeho věku by udělala cokoli, než by projevili slabost, ale Farid byl naučen ji ukazovat, a v jeho případě to byla naopak síla, již skrýval.

Ale dnešní slzy byly jiné, byly to slzy týrané duše, opuštěné, osamělé a vystrašené. Než Nebelvíři odešli, vypadali vyčerpaně, unavení z toho, když se sami pokoušeli složit dílky tohoto zdánlivě zlomeného chlapce.

Podle toho jak poznával Farida, od té doby co ho vzal z Jusufovy laskavé péče, byl Farid velice houževnatý a mnoho toho přestál. Kdyby se nakonec zhroutil kvůli Blackovu idiotskému chování, pak by nebyl nikdo dost silný na to, aby zabránil Severusovi vyrvat Blackovo srdce vlastníma holýma rukama.

Jedním lokem dopil svou whisky a šel do postele. Vlezl si vedle chlapce a majetnicky si ho přitáhl blíž. Zvedl jeho noční košili tak, aby cítil chlapcův nahý zadek na svém penisu, který byl zase tvrdý a vlhký. Dnes ho málem ztratil. Potřeboval ho znovu učinit svým. Farid se pohnul: „Páne, jak vám může ténto otrrok slóužit?“ zamumlal v polospánku.

„Ššš,“ šeptl Severus, „jen se otoč na břicho,“ Farid poslechl jako vždy, úplně povolně a Severus si ho opět vzal.* Pozn. překl.: je to skotská sladová whisky, která se vyrábí na skotském ostrově Skye, v Cuillinských horách. Proto je Talisker přezdíván jako „láva z Cuillins“.

Takto Talisker v roce 1989 popsal Derek Cooper, průvodce skotskými whisky:

Bojovná, lehce olejovitá a rašelinovitá robustnost buketu stoupá mými nosními dírkami. Příval whisky postupuje jako láva dolů mým hrdlem. Pak to nastane! z mých spánků se kouří, země se otřásá seizmickými vlnami, do očí mi stoupají slzy, tváře hoří, musím se pevně držet židle. Talisker není nápoj, to je vnitřní exploze, destilované ústřední topení. Jako hlubinná bomba proniká patry, vyráží dveře a tříští okna. Na whisky Talisker nenajdete naprosto nic zjemnělého.

 

Za poskytnuté služby - 19. kapitola

Za poskytnuté služby - 21. kapitola

 

Komentáře   

+1 # ÚžasnéOokami 2013-08-13 10:04
Tato povídka je naprosto úžasná. Takový Harry Potter pro dospělé. Líbí se mi propracování postavy Farida.
Nevím co více napsat. Děkuji všem, kteří se na této úžasné povídce podíleli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Vyhledávání

Štítky

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat