Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Stránky obsahují materiály nevhodné pro mladší 18-ti let!

Vstupem na tyto stránky dávám na vědomí svůj plný a bezvýhradný souhlas s níže uvedenými podmínkami. Současně potvrzuji pravdivost níže uvedených údajů a skutečností:

∗ Jsem dospělý ve věku 18 let nebo starší. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od zákonů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.

∗ Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují všechny podmínky uvedené v tomto prohlášení.

∗ Jsem si vědom toho, že vstupuji na stránky, které mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové či textové materiály, které mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.

∗ Můj zájem o všechny zde obsažené materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou vlastní potřebu.

Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou výše, opusťte prosím tyto stránky, nejlépe TUDY.

 

Pokud tyto podmínky splňujete, můžete pokračovat dále, přičemž však vezměte na vědomí následující dodatky:

∗ Stránky obsahují SLASH tj. povídky s erotickou a tematikou, které popisují vztahy osob stejného pohlaví, proto ti z Vás, které toto uráží, pohoršuje a nebo je v rozporu s Vaší vírou či morálním přesvědčením, taktéž opusťte tyto stránky a to nejlépe TUDY.

∗ Tyto stránky nejsou provozovány za účelem zisku a ani povídky nebyly sepsány ani přeloženy za tímto účelem.

∗ Cokoliv na těchto stránkách je ZÁKÁZÁNO jakkoliv šířit a využívat bez předchozího svolení autorky.

∗ Harry Potter a všechny postavy těchto příběhů jsou duševním vlastnictvím J. K. Rowlingové, nakladatelství Scholastic Books (US) a Bloomsbury Publishing (UK).

∗ Všechny postavy a události z příběhů o Středozemi jsou duševním vlastnictvím J. R. R. Tolkiena.

∗ Autorka dále prohlašuje, že při psaní zde uveřejněných povídek nebylo zraněno žádné zvíře a v případě povídek ze světa Harryho Pottera byly všechny odpadky roztříděny podle ekologických pravidel. Dále, že i když povídky jsou přihřáté, nenesou žádnou vinu na globálním oteplování.

∗ Autorka se zříká jakékoliv odpovědnosti za případnou psychickou újmu, která by Vás mohla postihnout po přečtení zde uveřejněných povídek.

HOWGH!

 

Pokud Vás nic z výše uvedeného neodradilo, tak vítejte na mých stránkách.

 

Mandragora

 

Vyhledávání

Štítky

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat