Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Autorka: Samayel
Překlad: Severka S. Rogueová
Beta-reader: Jezinka

Párování:  Harry Potter/Draco Malfoy
Rating:  slash, 18+

‘Oh, ošukaný Merline! Jak je to obrovské!’

Vědomí se Dracovi vrátilo brzy toho rána, a i přes báječné, otupělé teplo sálající z Harryho, které činilo zimní rozednívání snesitelnějším, si byl velmi, VELMI, vědom ztopořené a jemně pulzující věci, přitisknuté k jeho zádům. Harryho paže byla stále ještě ovinuta kolem jeho hrudníku a byli k sobě přitisknuti stejně, jako když usnuli. Harryho dech tančil vzadu po Dracově krku v pravidelných, jemných závanech a napovídal tak Dracovi, že Harry ještě spí. Kromě toho, první věc, kterou Draco zaznamenal, dokonce ještě předtím, než se jeho oči otevřely, bylo tuhé maso, přitisknuté k němu i přes jejich pyžama. Dříve neviděl Harryho skutečně nahého, ale dokázal odhadnout, podle způsobu, jakým byl Harry upnutý v oblečení, že ho příroda obdařila docela štědře. Teď, i přesto, že neviděl to, co na sobě cítil, se mu to zdálo naprosto obrovské a trošku hrozivé.

Draco neměl několik dní možnost, aby ulevil svému vlastnímu ‘napětí’. Léčba a následné bolesti hlavy se o to postaraly. Hlava ho ještě teď trochu pobolívala, ale on se cítil dost dobře na to, aby šel do práce, i když se domníval, že by ani zdaleka nezvládl tolik práce jako obvykle. Být zdravý bylo zcela příjemné a dobré, ale díky tomu se stal aktuálním problém, který byl dočasně jen teoretický. Ať už to bylo jakkoliv znervózňující, probudit se a zjistit, že je Harry za ním ztopořený, to nebylo doopravdy vůbec děsivé. Ve skutečnosti to bylo docela vzrušující, pokud se dalo usuzovat z rychlého vzrušení v Dracových vlastních tříslech. Vzpomínal si, jak si ještě před týdnem představoval chvíle jako byla tato, ale tehdy to byly jen sny a touhy. Nezdálo se možné, že se toho za několik krátkých dní událo tolik a realita toho, co Draco dělal, ho nyní udeřila přímo do tváře.

‘Je mi devatenáct. Jsem teplej jako peklo. Poprvé jsem zamilovaný a jsem k němu přitisknutý v posteli a jsem tak vzrušený, že bych dokázal vybuchnout rovnou hned teď. Měl bych ho probudit a zjistit, jestli se s tímhle vypořádá natolik dobře, abychom zkusili něco více… zajímavého.’

„Harry. Probuď se, miláčku.”

Draco začal hladit ruku, která ho objímala, přejížděl špičkami prstů po hebké snědé pokožce Harryho paže. Naplnilo ho nervózní chvění, což mu znemožnilo mluvit jinak než šeptem, a když si k břichu přitiskl Harryho ruku, poletovali mu v něm motýlci. Takový klid. Skoro se styděl, probudit Harryho v takové chvíli, ale Draco spal posledních pár dní tak moc jak mohl a nechtěl dnešní den také promarnit. Upřímně, už byl nemocný z toho, být pořád nemocný a byl zoufale nedočkavý užít si některé z těch věcí, které mu ještě před dvěma dny připadaly neuskutečnitelné.

„No tak Harry. Už svítí slunce. Probuď se.”

Harry sebou trochu zavrtěl, něco nesrozumitelného zamumlal a pak znovu usnul. Draco frustrovaně odfrkl. Přitáhl si Harryho ruku k ústům, vtiskl mu polibek do dlaně a než se odtáhl, dotkl se jazykem jejího středu a pak na ni lehce zafoukal. Harry se ze spánku usmál, pak se najednou k Dracovi přitulil blíž a ztopořený průbojník v jeho pyžamu se přitiskl k Dracovu zadku. Nebyla to reakce, ve kterou Draco doufal, ale bylo to podivným způsobem dost příjemné.

Byli si tak blízko že Draco mohl téměř cítit tlukot Harryho srdce a zároveň vnímal Harryho nedočkavý penis, který každou chvíli bezděčně pulzoval a ten pocit, jak se otíral o jeho záda, vzněcoval Dracovi krev.

„Harry! Vzbuď se!”

Z čirého zoufalství dosáhl jeho hlas jen normální hlasitosti řeči, a i když nenáviděl, že si to musel připustit, ve skutečnosti zazněl vágně kňouravě, ale, k sakru, potřeboval trochu pozornosti HNED!

Harry se s lehkým trhnutím probudil, jeho víčka se s jemným zachvěním otevřela, oči zastřené a zmatené. Byl uprostřed velice příjemného snu a náhlé zjištění, že si tře ve spánku penis o svého přítele, jejich první ráno v Harryho ložnici jako pár, byl velice znepokojující.

„Ach! Promiň! Omlouvám se, Draco. Já… nechtěl jsem t-”

Draco ho rychle přerušil, a když se Harry snažil odtáhnout, Draco Harryho paži zachytil a přitáhl si ji zpět okolo svého pasu.

„Dej si pohov. Spíme v jedné posteli, líbáme se, kdykoliv se nám zachce a jsme zbláznění jeden do druhého, že? Byli bychom dobrý pár, kdybychom zdrhali, pokaždé když se probudíme s erekcí. Nechci, aby ses ode mě vzdálil. Harry, chtěl jsem, aby ses probudil a… no… víš…”

Jeho řeč mu šla docela dobře, dokud se nedostal k části, kde začal ztrácet půdu pod nohama a prudce se začervenal. Nebyl si ani úplně jistý, jak daleko chce nechat věci dojít, ale byl si docela jistý, že se chtěl udělat a to čím dřív, tím líp. Harry tu myšlenku pochopil docela rychle a o pár vteřin později se červenal stejně jako Draco.

„Oh. Ty… ty chceš… to… teď?”

Harryho dotaz vyzněl docela přiškrceně a Draco popuzeně protočil oči.

„Ne všechno najednou! Jen, no, něco abychom oslavili můj první den v tomto pokoji.”

Draca najednou napadla ďábelská myšlenka. Trošku se otočil a prohnul krk, aby mohl Harrymu dát pořádnou ranní pusu. Harry se zdál trochu toporný, i když tentokrát od pasu na sever. Draco se odtáhl a něžně okusoval cestičku od Harryho ucha a trochu se natočil, aby mohl pořádně pozorovat Harryho tvář. Výsledkem bylo, že jeho vlastní ztopořený penis se něžně třel o Harryho stehno. Mohl pocítit, jak Harry zatajil dech.

Draco chraplavě zašeptal. „Nečekali jsme už dost dlouho? Jsem tak šťastný, jak si jen dokážu představit, že bych mohl být… tady… s tebou. Kdybys mohl, nechal bys mě dělat, co bych chtěl?”

Něco nejasně podobného zakňourání odumřelo Harrymu v krku.

„Jo. Jestli… jestli si jsi jistý.”

Draco nechal svůj dech proudit teple po Harryho krku.

„Jsem si jistý. Uklidni se, lásko.”

Dracova ruka bojovala s knoflíky na Harryho košili, rozepínala je jeden po druhém a on se po jeho boku pohodlně uvelebil a jeho rty putovaly dolů po Harryho krku, zatímco Harry ležel celý paralyzovaný nejistotou.

‘Kdo je teď ten statečný Nebelvír? Nikdy bych si nepomyslel, že bude takový. Možná, že bude více… razantní, jakmile si bude jednou jistý, že se mi to líbí. To rozhodně doufám. Byla by to zatracená tragedie, kdybych se beznadějně zamiloval, uzdravil bych se natolik, abych si mohl užívat normálního života jen abych zjistil, že on je ten, koho sex děsí. Mmmm. Sex. Správně, Kde jsem to byl?’

Harry dokázal jen zvládnout beze slov přikývnout. Draco vztáhl ruku po šňůrce a pomalu za ni tahal, užíval si toho očekávání jak jen to bylo možné. Technicky to pro něj nebylo nic tak nového. Už viděl desítky mužů s otevřeným poklopcem, ukájel je rukou nebo ústy až k vyvrcholení, a byl důkladně znásilněný všemi způsoby, které existovaly. Tohle bylo skutečně jiné. Ty vzpomínky byly zamčeny v zamlženém oparu, zazděny tajemnou mocí a udržovány neškodné. Tohle bylo poprvé, kdy se Draco dotýkal jiného člověka tímto způsobem dobrovolně. Tím víc, že šlo o člověka, kterého zbožňoval a po kterém toužil a viselo mezi jemné kouzlo, které nešlo zapřít. Dula měl pravdu ve více věcech. V tomto byl Draco skutečně panic, ať už ve jménu přežití udělal kdysi cokoliv. A na světě nebyl nikdo jiný, koho by si pro tuhle chvíli vybral, než Harry.

Šňůrka byla rozvázána a Draco zastrčil palce pod okraj pyžama a pomalu ho stahoval dolů. Harry mu nervózně pomohl tím, že se nadzvedl, aby mohlo oblečení snadno sklouznout a nezůstalo zachyceno pod ním. A bylo to tady.

Draco odtáhl ruce a zíral. Ve skutečnosti to nebylo tak obrovské jak se zdálo z tlaku na jeho záda, ale zcela jistě se tomu také nedalo vysmívat. Harryho penis byl snad o pět centimetrů delší než jeho… nejmíň, ale jeho obvod byl znervózňující, zvlášť u kořene, kde byl nejsilnější. Nahoře se znatelně zužoval a byl lehce zahnutý vzhůru, směrem k Harryho hrudníku a vytvářel tak mírný oblouk dokonalých proporcí. Z Dracovy hůlky lásky prosakovalo do pyžama malé množství pre-ejakulátu jak toužila po vysvobození a případném uspokojení. Harry byl tvrdý jak skála, ale tohle se mu nedělo. Byl hebký jako samet a téměř stejně tmavý jako zbytek Harryho kůže, s velkou předkožkou která se již stahovala a svědčila tak o Harryho vzrušení.

Draco sjel rukou po Harryho hrudníku a nechal ji ležet hned pod tou vyčnívající věcí, která se tyčila vzhůru z malého porostu černé kožešinky. Jeho dlaň se tiskla na Harryho břicho a jemnost a teplo Harryho ztopořeného údu spočívaly na hřbetu jeho ruky. Byl tak hypnotizovaný, že ani nepostřehl ruku která z jeho tváře odhrnula pramen vlasů. Harry mu něžně masíroval záda a stále ještě to bylo podivné a báječné vzrušení, jen se poddávat dotekům a necítit v srdci zvedající se vlnu strachu.

Mazlivým pohybem sklouzl níž na Harryho stehno a užíval si pocitu napjatých svalů jeho nohou. Pak špičkami prstů přejel zpět po stejné trase a hladil citlivá místa, o nichž věděl, že se jich ještě nikdy nikdo nedotýkal. Něžné masírování jeho ramen a zad pojednou ustalo a Draco za sebou zaslechl tiché vzdechy. Usmál se při vědomí, že stačilo tak málo a Harry pociťoval takovou rozkoš, pak si to rozmyslel a znovu se pohnul, tentokrát se uvelebil na boku, a pak pevně a opatrně ovinul prsty okolo Harryho ztopořené chlouby. Slyšel ho polknout překvapením a cítil, jak mladíkovým tělem proběhl záchvěv vzrušení.

Několikrát zkoumavě zapumpoval, aby opatrně zjistil, nač Harry reaguje nejlépe. Různí lidé nemusí mít rádi přesně stejné věci a dobrá ruční práce záležela na stylu, který příjemci vyhovoval. Harry si tiše klel pod nos, takže mohl bezpečně předpokládat, že si to užíval. Harry se každou chvíli zkroutil, tak nebo jinak, mučený potřebou co nejdříve vyvrcholit, která se stávala čím dál naléhavější. Měl na to velký vliv i naprostý nedostatek zkušeností, protože v tu chvíli jakýkoliv sexuální kontakt, jakkoli nepatrný, Harryho drtil. Draco ovšem neměl v úmyslu nechat věci skončit tak rychle.

‘Čekal jsem až příííliš dlouho, abych to nechal skončit v několika minutách, a kdybych ho měl znovu vzrušit, než půjdu do práce, jen abych si to pořádně užil i já sám… no, opravdu, myslím si, že to by také mohlo být zábavné.’

Draco se naklonil kupředu a pohlédl zpět na Harryho, který se chvěl, s očima do široka otevřenýma, očividně nejistý, co má dělat. Draco se usmál, snažil se ukázat, jak se cítí příjemně, zpomalil rychlost a začal mu šeptat svoje představy.

„Chci se na tebe dívat, jak to děláš. Taky se na mě můžeš dívat. Měli bychom si takhle zvyknout jeden na druhého. Nemyslíš?”

Draco se narovnal a začal si svlékat svůj kabátek od pyžama. Harry, celý zardělý a zmatený, pochopil a napodobil ho. Za několik vteřin byli oba svlečeni z pyžama a znovu se uvelebili bok po boku.

Harryho oči byly upřeny na Dracoův rozkrok. Partie, které před několika týdny viděl scvrklé chladem a strachem, byly nyní vystouplé. Malý chomáč tmavě blonďatého chmýří obklopoval štíhlé bledé kopí, za které si Draco docela pomalu tahal, a Draco sám zíral toužebně na Harryho a čekal, až se pustí do stejné činnosti. Harry nepotřeboval žádné pobízení, aby se pustil do akce, ale realita toho, co právě dělal, způsobovala, že svou kůži cítil jako v ohni.

Dracova volná ruka prozkoumávala každý detail Harryho hrudi a paží na který dosáhl, zatímco Harry okouzleně pozoroval bledého, štíhlého mladíka vedle sebe. Tohle nebyl ten churavý, zraněný chlapec, co se před několika týdny dostal do Doupěte a nebyl to ani Draco, se kterým chodil do školy. Zrodil se někdo nový, směs všech těchto osob a tento Draco byl silnější a sebevědomější než kterýkoliv z těch, co znal předtím. Byl krásný způsobem, který si Harry teprve teď začínal uvědomovat a pohled živých zářících šedých očí, hladově upřených na Harryho tělo, byl mnohem intenzivnější, než dokázal vydržet.

Jejich společný rytmus se rapidně zrychlil a Draco zadržel dech, když spatřil jak se Harryho břicho a hrudník napínají. Harry tiše mručel, oči pevně semknuté a hlavu zvrácenou dozadu, pak se prohnul vpřed, celé jeho tělo se napjalo a chvělo se, jak vyvrcholil. Velkolepě. Draco překvapeně zíral na ohromné množství, které z Harryho stříkalo. Vteřiny pomalu ubíhaly a Harryho vodopád nebral konce, těžké bílé proudy tekutiny mu stříkaly na hrudník i břicho, výstřik za výstřikem. Draco se svezl zpět do polštářů a nechal se svým vlastním vzrušením přenést přes hranu. Byl v pohodě s vědomím, že to bylo poprvé, co jej jiný člověk viděl přivodit si orgasmus, a i kdyby v pohodě nebyl, byl příliš vzrušený na to, aby se o to zajímal. Perleťové kapky stékaly po jeho kloubech a padaly mu na břicho, jedna za druhou, zatímco Draco svíral zuby a každou chvíli pohlédl na Harryho, který lapal po dechu, zarudlý od hlavy k patě a v nezastíraném obdivu zíral na Draca.

Draco zadržel dech, odsunul se a položil si hlavu na Harryho hrudník. Bylo to trochu surrealistické, uvědomit si, že byli spolu v posteli, nazí, a kromě toho postříkaní svým spermatem. Harry jeho snění přerušil, když konečně znovu ovládl svůj hlas.

„Nemůžu uvěřit, že jsme zrovna udělali… tohle. To bylo… bylo to zvláštní… ale nádherné! Nestěžuju si. Dokonce úžasné, k sakru! Hned bych tě objal, ale jsem celý zasviněný. Tenhle týden jsem si vůbec neulevil. Koukám, že to bylo dávno potřeba.”

Draco se uchechtl. „Taky myslím! Někdo tu potřebuje čistící kouzlo. Možná tři nebo čtyři. Accio! Evanesco!

Draco několikrát zopakoval poslední kouzlo, aby Harryho očistil, když už měl hůlku v ruce, pak se malátně svalil zpět na postel a spokojeně si povzdechl. Jeho mysl okamžitě zaregistrovala jednu věc, a tak vyřešila záhadu, která mu před pár týdny proběhla myslí. Harryho bujný penis změkl, ale stále byl téměř stejné velikosti jako předtím, zatímco Dracův splaskl docela dramaticky a rychle se zmenšil. Nebylo divu, že Harry vždycky vzbuzoval dojem, že je velmi dobře vybavený. Měl ten druh daru přírody, který se prostě nescvrkl a ani se příliš nezvětšil, když byl ztopořený. Draco si říkal, jestli to nebylo nepohodlné, když se mu něco takového houpalo po celý den v trenýrkách.

Harry objal rukou Dracova ramena a Draco rychle zareagoval a přisunul se blíž pro polibek, který se blížil. Draco byl naprosto nadšený, oslavoval hned několik ‘poprvé’ najednou, všechna ještě než den pořádně začal. Harryho polibek začal ochabovat a Draco se zvědavě odtáhl. Harry byl bílý jako sníh a jeho oči byly zakalené něčím, co nebyla touha. Jeho dech byl krátký a přerývaný.

Záludný duch, uhnízděný v Harryho duši udeřil rychle a důrazně za využití strachů, které Harrymu nejvíc ublíží. Harrymu se v mysli promítaly představy násilí. Nechutné vize, co bylo možné a temná pokušení, která jeho srdce rozechvívala hrůzou a odporem.


Jeho pěst v Dracových vlasech tiskla tu nestoudnou tvář do polštáře, který dusil kňouravé výkřiky, zatímco uspokojoval své nejtemnější pudy na tom malém štíhlém těle, co před ním leželo s roztaženýma nohama. Tlumený křik chlapce pod ním byl hudbou jeho uším a vědomí, že má neomezenou moc nad životem i nad smrtí, bylo opojné. Mohl okolo toho útlého krku sevřít ruce, a tak snadno vymáčknout život z toho bezvýznamného tvora pod sebou. Moc byla vše, co bylo důležité. Mohl se uspokojit jakým způsobem chtěl a odhodit zničené tělo toho ubohého zmetka, jakmile s ním bude hotový.

„Harry? Jsi v pořádku? Harry!”

„Ghh! AH! Huh!” Harry se vrátil zpět do reality, náhle a vehementně zhnusený.

„Promiň!” To bylo vše, co ze sebe dokázal vypravit než popadl ručník, vyskočil z postele a vyběhl z místnosti směrem k toaletě tak rychle, jak jen to dokázal. Posledních pár dní toho moc nesnědl, ale všechno to z něj během několika minut vyšlo, zatímco se Harrymu z příšerných obrazů jeho představivosti točila hlava.

‘Jak? Jak mě takové věci mohly vůbec napadnout? Nemocný! Jsem nemocný. Jsem špatný… a zlý. Jak by někdo mohl něco takového chtít? Draco… ubližoval jsem mu… a líbilo se mi to. Jak jsem si vůbec mohl něco takového představit?! Možná, že měl pravdu. Možná, že Molly a Draco měli oba pravdu. Ty věci… ty věci, co jsem udělal… lidi, co jsem zabil… mě změnily. Něco je se mnou špatného… něco podělaně hrozného je se mnou špatně. Musím… se ovládat. Nemůžu takové věci udělat. Nemůžu. Ne Dracovi. Nikomu. Nebudu zrůda. Merline! Všechno, jen to ne. Nemohl bych… nemohl bych sám se sebou žít… kdybych mu takhle ublížil.’

Harry vyprázdnil obsah svého žaludku do záchodu, řinul se z něj pot a tiše se modlil, aby to byl jen nějaký ojedinělý záblesk minulosti. Nemohl si přát nic tak odporného… že? Uslyšel tiché zaťukání na dveře.

„Jsem… jsem v pořádku. Jen se mi zvedl žaludek. Nic vážného. Promiň. Nedělej si starosti, lásko.” Volal ta slova přes rameno a lapal přitom po dechu a po čistém vzduchu. V ústech a nose cítil hořkou pachuť žluči.

Draco stál u dveří, narychlo zahalený do prostěradla. Jeho srdce bušilo jako zvon a on se stěží dokázal soustředit na cokoliv jiného než svůj okamžitý a zmatený strach o Harryho. Co když dotlačil Harryho příliš daleko příliš rychle? Možná, že ho měl Harry opravdu rád, ale byl skutečně gay? Až do doby před několika týdny si ten mladík myslel, že je hetero. Možná, že realita sexu s jiným mužem pro něj byla podivnější, než si představoval. Nebo hůř… co když vidění Draca tak v pohodě při sexu Harrymu připomělo skutečnost, že Draco býval kurva? Harry s nikým ještě sex neměl a podle všeho si myslel, že je to příliš důležité, než aby ho měl jen tak s kýmoliv. Draco toho viděl a udělal tolik, většinou proti své vůli, ale něco i jen proto, aby přežil. Dříve si říkal, jestli to vědomí jednou způsobí, že se Harrymu při pohledu na něj udělá nevolno a nyní se jeho nejhorší obavy potvrdily.

Draco odstoupil od dveří. Po tvářích mu stékaly slzy, které nedokázal zastavit a odšoural se zpět do místnosti, která byla zrovna pokřtěná jejich touhou… a nyní jeho studem. Rychle na sebe natáhl oblečení a z nočního stolku sebral hůlku. Když sbíhal po schodech, zaslechl z koupelny šumění vody. Molly ještě nebyla vzhůru, tak se přinutil postavit na čaj a snažil se nepoddat se naléhavému pocitu paniky nebo vnitřního zhroucení.

Zašel příliš daleko. Nechtěl nikoho jiného než Harryho a Harry o něj mohl stát, a dokonce ho i milovat, ale očividně ne dostatečně na to, aby překonal svůj odpor k té špinavé kurvě, do které se zamiloval. Dracovi se sevřelo hrdlo a napadlo ho, že by mohl vyrazit do práce časněji. Chvatně Harrymu napsal krátkou zprávu, složil ji a položil na podstavec vedle krbu, poblíž schodů. Harryho jméno na ní bylo velkými písmeny a nedala se přehlédnout. Až sejde dolů pro čaj nebo na snídani, pokud bude schopen něco do sebe dostat, hned ji uvidí, zvlášť jestli bude Draca hledat.

Draco popadl trochu letaxového prášku, vstoupil do ohně a přál si aby nebyl tolik… připoután k tomuto místu… k tomuto životu. Když byl lhostejný, vše bylo snazší. Nyní bylo všechno jasné a skutečné a kruté… a to bolelo. Zamumlal adresu Kouzelnických Kejklí a zmizel v závanu zeleného kouře.

Necelé dvě minuty po jeho odchodu doletaxoval Ron Weasley, radostným krokem se vyvalil z krbu a spěchal nejdřív do kuchyně. Ani si nevšiml vzkazu, který Draco nechal na podstavci a který se při jeho spěšném příchodu snesl k zemi a vklouzl pod křeslo, kde z něj čouhal z jeho úkrytu jen malý růžek.

56. kapitola - Draco podniká kroky

58. kapitola - Panika v Londýně

Vyhledávání

Štítky