Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Autor: Corgi
Překlad: sssnake
Přístupnost: nevhodné pro mladší 18-ti let
Páry: Severus Snape/Harry Potter
Varování: MPreg
Shrnutí: Severus a Harry očekávají další přírůstek do rodiny, a to se musí pořádně oslavit.
Poznámka: Povídka byla původně umístěna na UtC.

 

 

Severusovy myšlenky se točily okolo jeho a Harryho návratu domů po vánoční snídani, kterou absolvovali s kolegy, Weasleovými a s pár studenty, kteří zůstali přes Vánoce v Bradavicích. Harry se rozplýval nad hromadou dárků, které otevřel už v hlavní síni, zatímco se Severus staral o jejich syna Xaviera, který byl po tak vzrušujícím ránu trochu unavený. Důvodem jeho vířících myšlenek byla novinka, kterou jim před odchodem sdělila Poppy. Čekali další dítě a Severus měl co dělat, aby tu novinu strávil.

První dítě bylo pro oba šokem. Měli ohledně toho vážné obavy. Ani jeden před sebou neměl během dospívání dobrý příklad. Severusův otec byl tyran, který se snažil zničit duši své manželky a svého syna. Harry byl zase svými příbuznými přehlížen. Oba se báli, že by svému synovi mohli ublížit, jelikož by nepřišli na nic lepšího. Tento strach se však ukázal být neopodstatněným. Oba se do role rodičů vžili velmi rychle a bez jakýchkoliv potíží. Kromě toho, že je věčně rušil, když chtěli být spolu sami, byl Xavier velmi klidné a šťastné dítě, ze kterého měli oba muži velkou radost.

Když se stalo, že nezvládali stres, dostalo se jim obrovské podpory ze strany Weasleových a Bradavického osazenstva. Všichni se rádi postarali o jejich synka. Bylo ohromující, že při vší té pozornosti, kterou byl neustále zahrnován, nebyl vůbec rozmazlený. Neuvěřitelné bylo také to, jak si dokázal všechny, včetně Arguse Filche, pevně omotat okolo prstu.

Když Harry vstoupil do jejich komnat, poté, co řekl heslo a naskládal pod malý vánoční stromek v obývacím pokoji hromadu dárků, byl Severus donucen vrátit se svými myšlenkami do přítomnosti.

Severus byl na cestě do Xavierovy ložnice, aby synka převlékl a uložil ho k spánku.

„Severusi, půjdu zjistit, jestli by Fawkes nedoručil dopis pro bratránka. Nehodlám riskovat Hedviččin život, když je takovéhle počasí. Máš ohledně data návštěvy nějaké speciální přání?“ zeptal se Harry a pozoroval, jak Severus převléká neposedného chlapce.

„Mohli bychom se zastavit na druhý svátek vánoční, pokud s tím nebudou mít moc problémů. Jindy to před Novým rokem nezvládnu.“

„Dobře. Hned budu zpátky.“

Harry ve spěchu opustil místnost, jakmile napsal dopis pro Dudleyho. Xavier najednou nejevil žádné známky únavy, a to ani přes vzrušení z dnešního rána.

„Tati… přečti mi něco,“ škemral Xavier a ukazoval na knihu, která ležela na nočním stolku.

„Tak dobře, ty malý ďáble. Přečtu ti pohádku, ale jenom pod podmínkou, že pak budeš spát.“

Xavier chvíli špulil rty, ale pak souhlasil a Severus ho strčil do postele. Vzal knihu, uvelebil se na posteli vedle Xaviera a nalistoval další pohádku. O půl hodiny později to vypadalo, že už Xavier spí, a tak Severus sfoukl svíčky a co nejtišeji vyklouzl z pokoje.

Když se o pár minut později Harry vrátil, úlevně si povzdychl, když zjistil, že v pokoji jejich syna už je tma.

„Odepsali?“ zeptal se Severus a listoval posledním vydáním Elixíru.

„Ano. Dudley a Marie píší, že druhý svátek vánoční jim vyhovuje. Bude tam celá jejich rodina, včetně čarodějek a kouzelníků. Alespoň budou držet Petunii dál ode mě.“

„Výborně.“ Severus vstal a kráčel směrem ke svému partnerovi. „No a teď, když máme chvíli klidu, co kdybychom oslavili další přírůstek do naší rodiny?“

„To zní dobře,“ odpověděl Harry chraplavě a zaklonil hlavu, aby ho mohl Severus políbit. Ten mu ochotně vyhověl.

Za chvíli byli oba nazí a každý z nich dělal to nejlepší, co mohl, aby ten druhý roztál. Severus byl Harrym přišpendlen k matraci a měl pocit, jako by na něj Harry každým dotekem hrál jako na nějaký hudební nástroj. Když už toho bylo na Severuse příliš, obrátil strany a podrobil mučení zase Harryho, dokud se mladší muž nesvíjel rozkoší. Severus se usadil mezi Harryho stehny a pomalu pohlcoval jeho erekci. Zároveň připravoval zelenookého muže na proniknutí. Pomalu přejel po pulzující žíle na spodní straně Harryho erekce a zastavil se na špičce, aby slízl kapku touhy, která se tam objevila. Tohle opakoval do té doby, dokud Harry neexplodoval v jeho ústech. Severus si to všechno vychutnal předtím, než pokryl vlastní erekci lubrikantem.

Severus pronikl do svého partnera dvěma dlouhými přírazy a pak nasadil mučivě pomalé tempo. Harry vykřikl pokaždé, když se Severus otřel o jeho prostatu. Severuse olizovaly plameny rozkoše vždy, když se jeho penis vnořil do měkkého tepla Harryho těla. Dál by pokračoval v pomalém mučení sebe i Harryho, kdyby nebyl neustále pobízen k rychlejšímu tempu strachem, že je kdykoliv může vyrušit jejich syn. Čím dál rychleji pronikal do manželova těla. Začínal cítit, že se velmi rychle blíží vrcholu. Sáhl mezi jejich propletená těla zbrocená potem a svými štíhlými prsty sevřel Harryho pomalu se probouzející penis. Pokračoval v laskání partnerova ulepeného kopí. Harry dýchal přerývaně a divoce lapal po novém vzduchu. Severus ztratil tempo, když se přes něj přelila první vlna orgasmu. Zaťal zuby, aby nevykřikl, když mu to přišlo v jeho manželovi. Pokračoval ve zpracovávání Harryho erekce, dokud i on nedosáhl orgasmu, tlumíc vlastní výkřiky rukou, kterou si tiskl k ústům.

Pár okamžiků jen tak leželi a snažili se popadnout dech předtím, než si dopřáli vášnivě pomalý polibek. Potom se pomalu oblékli a ještě než se Severus připojil k Harrymu v obývacím pokoji, došel zkontrolovat jejich syna.

„Jsi rád, že budeme mít další dítě?“ zeptal se Harry tiše.

„Ano. Překvapivě, jsem. Nikdy mě nenapadlo, že bych jednou mohl mít rodinu. Jsem opravdu rád, že ji mám.“

„To je dobře. Chtěl bys chlapce nebo děvče?“

„Dcera by nebyla špatná, ale víš, kolik by dalo práce odhánění nápadníků! Koho bys chtěl ty?“

„Mě je to jedno.“

„Nemáš hlad?“ zeptal se Severus poté, co Harrymu zakručelo v žaludku.

„Jo, to mám. Negativní stránka těhotenství – pořád se cpu.“

„A na co máš chuť?“ chtěl vědět Severus mířící ke dveřím.

„Hmmm… Dal bych si nějaké párečky, čokoládový pudink, nějaké okurky a horký fondánový krém,“ odpověděl Harry a rozesmál se při pohledu na zděšeného Severuse.

„Můžu ti říct, že tohle vypadá na dlouhých devět měsíců,“ poznamenal Severus vážně. Když ale opouštěl komnaty, smál se na celé kolo.

Vyhledávání

Štítky

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat