Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Autor: Jade
Překlad: sssnake
Přístupnost: nevhodné pro mladší 18-ti let
Páry: Severus Snape/Harry Potter
Varování: žádné
Shrnutí: Harryho poslení noc v Bradavicích je nocí, kdy se jeho sny stanou skutečností a jeho život se navždy změní.
Poznámka: Povídka byla původně umístěna na UtC.

 

 

Dle tradic byl sedmý ročník pozván, aby zůstal přes noc a oslavil konec školy na speciální hostině spolu s profesorským sborem. Obvykle se tahle událost protáhla dlouho do noci, jelikož už všichni byli považováni za dospělé. Cesta domů pro ně tedy byla odložena na následující den.

Studenti mladších ročníků byli sbaleni a odesláni domů, takže oslava mohla začít. Víno a máslový ležák tekly proudem. Profesoři i bývalí studenti seděli dohromady kolem jednoho dlouhého stolu uprostřed Velké síně. Harry seděl spolu s profesorem Brumbálem na jedné straně a Ronem a Hermionou na straně druhé, blízko jednoho konce stolu. Ron dělal oči na Hermionu, zatímco ona pila. Do téhle chvíle toho vypila víc, než za celou dobu v Bradavicích. Alespoň Harrymu to tak připadalo. Harry sám neměl s pitím moc zkušeností. Díky máslovému ležáku byl mírně opilý. Líbilo se mu koukat kolem a pozorovat ostatní. Brumbál s McGonagallovou dychtivě poslouchali Hagrida, který líčil dlouhou, zamotanou příhodu. Ron se smál něčemu, co právě řekla Hermiona. Kratiknot se předváděl před Deanem a Seamusem a nechal okolo stolu volně poletovat příbory. Jeho oči zabloudily trochu dál. Profesor Snape seděl za stolem, křížem k Harrymu. Většinu večera strávil pozorováním svých spolustolovníků, stejně jako Harry. Bylo nad slunce jasnější, že by tu nejraději nebyl. Evidentně k tomu byl donucen. Harryho překvapilo, že ho tu vůbec vidí. Nevypadal, že by se bavil. Zdálo se, že zvolil stejnou strategii jako Hermiona. Harry si po chvíli všiml, že i Snape si ho prohlíží. Jeho tvář byla uzardělá, pronikavé oči se vpalovaly do Harryho. Harryho tvář okamžitě pokryl ruměnec jako odpověď na mužovu pozornost. Nicméně neuhnul. Hodnocení už bylo uzavřeno, takže už nad ním Snape neměl žádnou moc. Chtěl však, aby Snape něco udělal. Harry po tom muži tajně toužil už celý rok a jak tam tak na sebe koukali, Harry cítil vzrušení. Olízl si rty a se zájmem sledoval, jak ty tmavé oči sklouzly k jeho ústům. Měl dojem, že v nich zahlédl záblesk chtíče. To přece nemohla být pravda. Zapátral ve Snapeově tváři, ale našel jen obvyklý úšklebek. Harry usoudil, že se mu to jen zdálo, a lokl si vína.

Když však znova vzhlédl, ty oči si ho zase prohlížely. Harry cítil, jak se mu opět hrne červeň do tváří. Do penisu se mu nahrnula další krev a on se přistihl, že fascinovaně hledí na mužova ústa. Jeho fantazie zapracovala a Harry před svým vnitřním zrakem viděl, jak v těch úžasných ústech mizí jeho mužství. Jeho penis ještě o poznání naběhl a Harry mohl jen stěží uvažovat o něčem jiném. Byl vděčný, že všichni kolem jsou zabráni do hovoru a jeho si nevšímají. Nedokázal by přemýšlet nad tím, čím do konverzace přispět. Snad kromě toho, jak je právě teď Severus Snape neuvěřitelně sexy a jak moc chce, aby ho ten muž vlastní vahou přišpendlil k posteli a nemilosrdně si ho vzal. Věděl, že na něj nepokrytě zírá, ale přesně to samé dělal Snape. A navíc, Harry si nemohl pomoct. Seděli tam, upřeně hleděli jeden na druhého, aniž by řekli jediné slovo. Harry se na židli neustále vrtěl, jelikož se mu díky erekci sedělo dost nepohodlně. Snape stále vypadal uzarděle. Na jeho krutých rtech byl patrný úsměšek.

Kdyby k sobě byl Harry upřímný, přiznal by si, že je Snapeem fascinovaný od prvního okamžiku, co ho spatřil. Mužova temná, odpudivá aura ve skutečnosti skrývala někoho, kdo bojuje za dobro a znenávidí každého, kdo by na to přišel. Celé ty roky dělal Harrymu ze života peklo, zatímco mu před Voldemortem zachraňoval krk. Za poslední roky se však Harryho obdiv změnil v něco jiného. Mnohem víc si uvědomoval jeho tělo a přednosti. Když se to vezme kolem a kolem, Snape byl docela pohledný muž. Ale také mocný a nedostižný. A ať se Harry propadne, jestli ten jeho hedvábný hlas neměl na svědomí, že byl Harry pokaždé tvrdý jako skála.

Nakonec se Harry rozhodl, že už tu nemůže déle zůstat. Zvláště, když se na něj Snape koukal tímhle způsobem. Harry se bál, že jestli co nejdřív neodejde, tak se přede všemi absolutně znemožní. Odsunul židli a zamumlal směrem k Ronovi něco o tom, že potřebuje na záchod. Když vstal, nikdy nebyl vděčnější za to, že ho halí hábit, který dokáže schovat spoustu věcí. Snapeovy tmavé oči ho provázely celou cestu k východu z Velké síně. Harry to cítil. Bez problému došel na toalety. Naneštěstí mu trvalo dlouhou dobu, než se uklidnil. Myšlenky na Snapea ho přiváděly k šílenství. Nakonec se mu ale přece jenom povedlo opanovat. Vyšel z toalet a rozhlédl se, jestli náhodou neuvidí Snapea.

Nemusel se rozhlížet dlouho.

Zavřel za sebou dveře a otočil se směrem k Velké síni.

A vrazil přímo do Snapea. Doslova.

Jak měl Harry nakročeno, ztratil rovnováhu a padal dozadu. Pokusil se udělat krok vzad. Očekával Snapeovu výtku a ostrou bolest po nárazu do stěny. To, co však nečekal, bylo sevření silných paží. Snape si ho přitáhl do své náruče. Harry šokovaně vzhlédl a pohlédl do Snapeovy tváře. Překvapivě tam nenašel ani stopu po úšklebku. Místo toho spatřil… Harry to mohl nazvat potřebou, touhou, čímkoliv podobným. Ale tohle byl Snape, který Harryho nesnášel. A Bože, cítil se v jeho obětí tak úžasně…

„Pane Pottere,” zavrněl ten smyslný hlas. „Myslíte si snad, že když jste teď opravdový kouzelník, že nemusíte dávat pozor na cestu a můžete vrážet do lidí?” Slova byla jako obvykle řízná. Byla však vyslovena tichým, skoro důvěrným tónem, což bylo v rozporu s vyslovenou urážkou.

„Já…“ zajíkl se Harry a mimovolně chytil učitele lektvarů za hábit, aby se uklidnil. Snape ho mohl každou chvíli pustit, ale Harry na to nebyl připravený.

Z nějakého důvodu ho však stále nepouštěl. Když se Harry díval do těch neuvěřitelně tmavých očí, uvědomil si, že jeho penis znovu tvrdne. A jeho erekce se tiskla přesně proti stehnu jeho bývalého profesora. Ztuhl.

„Vidím, že jste zapomněl dokonce i mluvit,“ zamumlal Snape. Posunul nohu proti Harrymu a mírně pozvedl obočí. „Naštěstí vaše tělo je výmluvné až až.“

Z Harryho rtů unikl drobný povzdech, když Snape pomalu a záměrně otřel své stehno o Harryho erekci. Tohle přece nemohla být pravda. „Profesore…“

Snape se krátce nadechl. Jeho maska vyrovnanosti v tom okamžiku sklouzla a roztříšila se o kamennou podlahu. „Přemýšlel jsem o tom, jak jste mě ten uplynulý rok záměrně dráždil, těma vašima zelenýma očima a štíhlým pružným tělem,“ mumlal. Harry vinou těch slov, které mu do ucha šeptal jeho rezervovaný učitel, ještě ztvrdl. „Ale možná jste…“ Přitáhl si Harryho ještě blíž, takže mladší kouzelník mohl cítit i jeho vzrušení.

Harrymu se nakonec podařilo promluvit. „Já… vás chci. Už skoro celý rok. Vy…“ jeho hlas pomalu odumíral, jak se snažil dát dohromady sedm let vytvářenou představu Snapea se vzrušeným, smyslným mužem, který ho teď držel.

„Ano,“ zabručel Snape, který dovolil svým rukám, aby se posunuly trochu níž. Přejely přes Harryho pas a sjely ke křivce Harryho zadku. „Toužím po jednom ze svých studentů. Toužím po vás. Po slavném Harry Potterovi. Řeknete to na mě řediteli?“

Harry zalapal po dechu. Chtěl, aby se ho Snape dotýkal všude. Potřásl hlavou. „Proč jste…“

„Proč jsem vám o tom nic neřekl? Nesvedl vás?“ odfrkl Snape. „Za prvé, nikdy jsem se studenta nedotkl. Dokonce ani tak přitažlivého jako jste vy, pane Pottere.“ Nechal ruku sklouznout níž a jemně prozkoumával křivku Harryho pozadí. „A samozřejmě jsem neměl ani tušení, že se vám líbí muži. O sobě ani nemluvím.“ Roztáhl prsty po celé ploše Harryho hýždě a jemně ji hnětl. „Vůbec nemáte tušení o utrpení, kterým jsem musel projít. Nedokážete si představit, kolikrát jsem o vás snil.“

Harry díky kombinaci Snapeových doteků a představy muže před sebou, jak se uspokojuje a přitom myslí na něj, hlasitě zasténal. „Teď už nejsem váš student. I já si představoval… Takže, co s tím uděláme?“

Snape náhle natáhl i druhou ruku, popadl Harryho za druhou hýždi a jediným prudkým pohybem ho zvedl a přimáčkl ke stěně. Harry byl najednou vyšší. Jelikož byl Harry hubený, větší a silnější muž ho bez problémů udržel. Harry skoro přestal dýchat, udivený tou prudkou akcí. Přispělo i to, když proti své ucítil Snapeovu erekci. Snape ho u stěny držel svými boky, zatímco jeho ruce bloudily po Harryho těle. Harry zasténal. Nijak se Snapeovým důvěrnostem nebránil. Po tomhle toužil už tak dlouho.

Snape se nad něj naklonil. Harry cítil potěšení z té blízkosti i přes tu hradbu šatů, kterou měli oba na sobě. Tvář druhého muže byla jen pár centimetrů od jeho a Harry byl blízko vrcholu už jen díky síle Snapeovy touhy po něm. Harryho další zasténání bylo přerušeno divokým polibkem. Harry se jednou rukou chytil Snapeova ramene a druhou zabloudil do jeho hedvábných vlasů.

Byl to divoký, rychlý, skoro brutální polibek. Harry ze Snapeových úst skoro zešílel. Užil si každou vteřinu. Dlouhou dobu potlačovaná touha explodovala. Právě tady, právě teď. Snapeovy ruce si našly cestu pod Harryho hábit i tričko. Dotýkaly se každého kousku kůže, na který dosáhly. Harry byl naprosto přemožen. Jeho naběhlý penis tepal. Když se Snape nakonec stáhl, oba se viditelně chvěli. Harry byl stále ohromený vášní druhého muže. „Snapee…“ zavzdychal.

„Mohli bychom,“ Snapeův hlas byl zdrsnělý touhou, „se přesunout na nějaké vhodnější místo?“ Harry přikývl. To, co Snape dodal, způsobilo další Harryho zasténání. „To, co však hodlám dělat s vaším sladkým, mladým tělem, však vhodné nebude vůbec, Harry.“

„Pojďme. Kamkoliv,“ vydechl Harry. Snape se spokojeně ušklíbl a jemně Harryho spustil na zem. Vzájemný tělesný kontakt však ani na chvíli nepřerušil.

Byla to ta nejdelší cesta v Harryho životě. Nikdy si neuvědomil, že je sklepení tak daleko. Snape ho celou cestu držel kolem pasu a tiskl k sobě. Párkrát se po cestě zastavili, aby se mohli políbit, tisknouc se ke stěně nebo schovaní ve výklencích. Snape Harryho vzrušení vybičoval na tu nejvyšší možnou míru. V době, kdy dosáhli vstupu do Snapeových komnat, který se před nimi kouzlem otevřel, se Harry chvěl nedočkavostí. Jakmile za nimi dveře bezpečně zapadly, Harry se vrhl na staršího muže a přitiskl se k němu tak těsně, jak jen to bylo možné. Jejich ústa se setkala v dalším divokém polibku. Snapeovy ruce hrubě prozkoumávaly Harryho tělo. Harry nemohl říct, že by byl profesor něžný milenec. Jeho to ale vůbec nepřekvapilo. Právě teď to chtěl rychle a tvrdě. Snape se odtáhl a zamumlal nějaké kouzlo. Harryho oblečení se tiše svezlo na zem a on se ocitl nahý v mužově náručí. Zasténal, když ucítil Snapeovy ruce na své nahé kůži. Snape Harryho zvedl a ten ovinul nohy kolem jeho pasu. Takhle spolu zamířili do ložnice. Harry se držel Snapeových ramen. Skoro zešílel, jak se o něj třely profesorovy šaty.

Snape své břemeno složil na postel. Ani na okamžik nepřestal Harryho líbat. Jejich erekce se o sebe třely. Harry hlasitě zaprotestoval, když se Snape odtáhl. Usmál se však, jakmile pochopil, že se rovněž chystá zbavit oblečení. Sledoval, jak se starší muž metodicky odstrojuje. Pomalu, aby ho potrápil. Harry zavzdychal. Jeho ruka se pomalu sunula po plochém břiše, až sevřela Harryho vzrušení. Trochu roztáhl nohy, aby si udělal větší pohodlí. Hladil celou délku svého ztopořeného penisu, z pootevřených úst se mu draly vzdechy. „Pospěšte si,“ uniklo mu mezi povzdechy. Snape ho přejel hladovým pohledem.

Starší muž před Harrym stanul nahý a Harry si konečně mohl prohlédnout jeho dlouhé, štíhlé tělo. Snapeova kůže byla křídově bílá, na několika místech zjizvená. Jeho svaly byly pevné. Byl hubený, ale ne vychrtlý. Jeho hruď byla hladká. Jen proužek chloupků, stejně uhlově černých jako jeho vlasy, začínal pod pupkem a táhl se až do místa, které v tuto chvíli nejvíce přitahovalo Harryho pozornost. Z úhlu, z kterého se Harry díval, vypadala Snapeova erekce ohromně. Dychtivě si olízl rty. Zvedl pohled a jeho oči se setkaly se Snapeovými. Ten se na něj v odpověď ušklíbl. Pak vylezl na postel a pomalu se plížil k Harrymu.

„Ne, ne,“ zašeptal a obkročmo se posadil na mladšího muže. Odtáhl Harryho ruku z jeho penisu, zvedl ji a vlastní rukou ji přišpendlil k posteli nad Harryho hlavou.

Harry zaprotestoval, když to samé udělal i s jeho druhou rukou. Unikl mu táhlý sten. Tohle bylo to, o čem vždycky snil. Nikomu se o tom však nezmínil. Zazmítat sebou. Ne proto, že by chtěl být volný. Chtěl si jen vychutnat ten pocit být spoutaný. Snape zesílil stisk a přitiskl se k Harrymu celým tělem. „Žádné doteky bez mého svolení,“ zamumlal.

Harry přikývl. „Jste tak sexy. Líbí se mi to.“ Snape mu věnoval letmý úsměv.

„Jednoho dne budeme muset ty neřestné představy, které bezpochyby oba máme, prozkoumat,“ řekl Snape. „Ale teď nechci nic jiného, Harry, než být v tobě a nemyslím, že vydržím déle čekat.“ Harry zavzdychala prohnul se proti Snapeovi. „Chceš to také?“

„Ano, prosím,“ zanaříkal Harry a dychtivě sledoval Snapea, jak k sobě kouzlem přivolává jakousi nádobku. Starší muž začal Harryho připravovat na vlastní vpád, jednou rukou ho však stále svazoval. Brzy se mladý muž pod Snapeovými doteky svíjel jako had a nabádal ho ke spěchu.

„Stále tak nestydatý, pane Pottere,“ napomenul ho Snape. Laskal Harryho prostatu, což mladšího kouzelníka skoro nutilo ke křiku. „Měl byste vědět, že se vaše záliba v neslušném chování promítá do všech aspektů vašeho života.“

„A vy bystě měl zase vědět, že vaše záliba v krutosti se odráží ve vašem přístupu k sexu,“ oplatil mu Harry stejnou mincí, skoro bez dechu. „No tak, už ho do mě vražte. Vím, že jste šílený touhou…“

„Šílený,“ zavrčel Snape a vytáhl z Harryho prsty. „To přesně budete, až s vámi skončím,“ pokrýval svůj penis rubrikantem.

„Slibte mi to, slibte,“ zasténal Harry, když ucítil špičku Snapeova vzrušení tlačit na svůj vstup. Byl tak blízko vyvrcholení. Kdo mohl tušit, že je Snape tak neuvěřitelný milenec? „Jen do toho!“

Snape se při pohledu na Harryho ušklíbl. Zahákl jednu z Harryho dlouhých štíhlých nohou za svoje rameno. „Tak netrpělivý,“ káral ho. „Nikdo vás nenaučil způsobům? Řekněte prosím, když něco chcete, pane Pottere.“ Ještě více zatlačil, ale ne dost, aby vnikl dovnitř.

Harry zavrčel na protest. Nikdy nic nechtěl tolik, jako teď to, aby si ho Snape tvrdě vzal. Věděl, že by měl něco udělat, něco říct… Chtěl jen cítit jeho naběhlý penis v sobě. „Prosím, profesore, tolik vás chci v sobě.“

Harry přidal mužův titul, jelikož už byl skoro šílený touhou. Jednou se mu zdál sen velmi podobný tomu, co se právě teď odehrávalo. Na Snapea to mělo přesně ten účinek, jaký Harry očekával. Odměnou mu byl pohled na Snapeovy ztemnělé rysy a jeho zasténání. Snape už nebyl schopen déle čekat. Zatlačil natolik silně, aby vklouzl na začátek Harryho úzkého tunelu. Harry vykřikl a pozoroval, jak Snape otvírá ústa a zvrací hlavu dozadu. Nikdy v životě neviděl Snapea víc přemoženého, než právě teď. Nikdy si rovněž nepředstavoval, jak neuvěřitelně přitažlivě může ten muž vypadat v zápalu vášně. Vlastně si to představoval, ale realita byla o mnoho lepší.

Snapeovo čelo bylo zbrázděno vráskami soustředění, jak se snažil postupovat pomalu, aby Harryho nezranil. „Ó Bože, jsi tak úzký,“ zasyčel Snape. Jeho hlas byl tak sexy, jako nikdy předtím. „Nechci tě zranit…“

Harry zápasil o dech. „Nic takového neděláš. Je to perfektní,“ ujistil ho a opřel si levou nohu o Snapeovo druhé rameno. „Chci víc. Prosím.“

Snape se opřel o Harryho stehna, jak se nořil hlouběji. „Když tak pěkně prosíš…“ A jedním pohybem se celá jeho délka ocitla uvnitř Harryho. Pak na chvíli přestal. Ztěžka dýchal a pozoroval Harryho. Promluvil s očividnou námahou. „Pokud jsem tě zranil… chci to vědět.“

Harry se zhluboka nadechl ve snaze uklidnit svoje divoce bušící srdce. Snape byl mnohem větší než těch pár milenců, které dosud měl. Byli to jen chlapci. Snape byl muž. Cítil se však báječně, Snape ho vyplňoval naprosto dokonale. Harry uvažoval o tom, že tuhle Snapeovu stránku má mnohem radši než ty ostatní. „Prosím, už se konečně pohni,“ zaškemral.

Přes profesorovu tvář se mihl velmi sexy úsměv. O pár centimetrů se, velmi pomalu, stáhl. „Koukám, že když něco opravdu chceš, tak umíš být zdvořilý,“ zamumlal a prudce přirazil.

Harry zanaříkal. „Víc, prosím…“ vydechl. Nevěděl, jak by měl svého nového milence oslovovat. Se svou nemravností už se vyrovnal. „Prosím, profesore, tvrději…“

Snape se znovu stáhl a po Harryho slovech přirazil o poznání tvrději. Stěží se ovládal. „Pane Pottere,“ zabručel. Z pootevřených úst se mu vydral táhlý sten. „Po těch letech provokací se vám dostane přesně toho, co si zasloužíte.“

Harry nad sebou rychle ztrácel kontrolu. Zvedl jednu ruku a putoval s ní dolů po Snapeově hrudi. „Ano, prosím, profesore. Potrestejte mě. Dejte mi to, co si zasloužím,“ mumlal.

„To mám přesně v úmyslu,“ slíbil Snape. Pohnul boky a znova se vnořil hluboko do Harryho. Ustálil se v určitém rytmu, který oběma vyhovoval.

Brzy Harry nebyl schopný ničeho jiného kromě sténání a lapání po dechu. Veškerá slova šla mimo něj. Harry s respektem vzhlédl ke svému bývalému profesorovi. Snil o něm. Nikdy však jeho představy nezašly takhle daleko. Snape – vždy plně pod kontrolou, rezervovaný – se proměnil ve zvíře. Rty měl smyslně zvlněné, dlouhé černé vlasy mu visely přes tvář a jeho uhlově černé oči svítily vášní. Jakmile Harryho smysly polaskal ten hluboký hlas, Harry byl ztracen. Každým pohybem boků ho Snape posílal výš a Harry byl na vrcholu blaha.

Když Snape sáhl mezi jejich spojená těla a obtočil své dlouhé štíhlé prsty okolo Harryho penisu, bylo to na Harryho už moc slasti najednou. Vykřikl tak hlasitě, že by probudil i mrtvého. Pár zkušených pohybů a Harry dosáhl takového orgasmu, jako nikdy předtím. Jeho tělo se chvělo a pulzovalo, zatímco Snape pokračoval v rituálu stejně starém jako samo lidstvo.

Jakmile Harryho orgasmus odezněl, Snapeův začal. A Harry ho se zaujetím sledoval. Snape zavrčel a ztuhl, plníc Harryho útroby horkým semenem. Kdyby Harry nedosáhl orgasmu, na vrchol by ho jistě přivedl už jen pohled na Snapea v téhle chvíli. Harry věděl, že na tohle nikdy nezapomene.

Toho večera se na banket už nevrátili.

Komentáře   

+1 # Odp.: Nový začátekFayette Malfoy 2015-01-12 20:34
No, uznávám, že tohle bylo docela dost vzrušující... ale když jsem se dostala k větě:
"Harry vykřikl a pozoroval, jak Snape otvírá ústa a zvrací hlavu dozadu."
úplně jsem vybuchla smíchy. Snape zvrací hlavu, to mě fakt dostalo :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Vyhledávání

Štítky

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat