Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Autor: Sev´s Lil Secret
Překlad: sssnake
Přístupnost: nevhodné pro mladší 18-ti let
Páry: Severus Snape/Harry Potter
Varování: v povídce se vyskytují obscénnosti
Shrnutí: Severus Snape nemůže spát. Harry však ví, jak s nespavostí zatočit.
Poznámka: Povídka byla původně umístěna na UtC.

 

 

Severus si tiše povzdechl do tmy. Nechtěl vzbudit svého partnera, se kterým sdílel postel s nebesy. Opatrně se vymotal z přikrývek a pomalu vyklouzl z postele. Oblékl si svůj těžký župan a usadil se v křesle na své straně postele. Natáhl se pro hůlku, která ležela na nočním stolku a zašeptal tiché kouzlo.

„Lumos.“

Sáhl po knize, která přišla ráno soví poštou, a začal číst mudlou sepsaný příběh. Šklebíc se si pobaveně odfrkl nad tím, jaké zděšení spoutává mysl mudlů v souvislosti s upíry. Bylo pár věcí, které mohl napsat a vnést do životů těch hlupáků světlo.

Tělo na posteli se začalo vrtět, vyrušeno měkkými zvuky, které unikaly ze Severusova hrdla.

„Mmmm… Sevvie? Kdepak jsi?“

„V křesle, lásko. Nechtěl jsem tě vzbudit.“ Zavřel knihu a vklouzl zpátky do postele k Harrymu. Harry se otočil čelem ke svému partnerovi, natáhl ruku a prsty začal bloudit po Severusově nahé hrudi. Stále se posouval níž a níž až se bříšky prstů dotkl už napůl vzrušeného mužství staršího kouzelníka.

„Nemůžeš spát?“

„Předpokládal bych, že je to dost očividné, pane Pottere.“ Severus se ušklíbl a zasmál se. Přitáhl si Harryho blíž, jemně ho políbil a přitiskl své pevné tělo proti Harryho.

„Smyslný padouchu,“ zašeptal Harry a přehodil jednu nohu přes mužův bok. Jejich penisy se o sebe otřely. Harry zasyčel potěšením.

„Paličatý spratku,“ vrátil mu Severus, převalil se na záda, takže se Harry ocitl nad ním.

Jeho prsty se rozeběhly po Harryho zádech. Držel ho blízko u sebe a užíval si ten pocit, který vyvolávala Harryho rostoucí erekce tisknoucí se na jeho břicho. Prsty jemně putoval dolů, až se dopracoval Harryho vstupu. Harry zasténal proti jeho krku. Severus něžně kroužil okolo toho svraštělého otvoru.

„Ó Merline… Seve…mohl bys… prosím?“ zakňučel Harry kroutíc se na svém partnerovi.

„Co jestli bych mohl?“ zeptal se Severus a zesílil tlak svých prstů.

„Polib mě tam,“ zašeptal Harry měkce. Jeho tvář byla zabořena do milencova krku.

Severus odpověděl na jeho žádost tím, že ho povalil na záda a sklouzl mezi jeho stehna. Usídlil se tam a začal líbat a lízat Harryho vnitřní strany stehem. Pomocí zubů a rtů nechal vyplavat na povrch něžnou smyslnost.

Severus jemně, za použití obou rukou a prstů, roztáhl Harryho půlky a laškovně se zakousl do toho bledého chvějícího se masa. Harry sjel jednou rukou dolů a zabořil ji do Severusových černých vlasů. Vzdychal a sténal jako děvka, když kolem svého vstupu ucítil Severusův horký, vlhký jazyk. Bez dalšího otálení strčil Severus svůj jazyk hluboko do Harryho úzkého tunelu. Chtěl Harryho slyšet křičet své jméno.

Harry se prohnul v zádech a skoro zešílel, když ho Severus takhle dráždil jazykem. „SEVERUSI… anooooooo…“ Harry zajel prsty hlouběji do Severusových vlasů. Trhal boky. Jeho ztopořený, zvlhlý penis tepal. S každým pohybem Severusova jazyka žádal o pozornost. Bylo to jako modlitba.

Severus si vychutnával chuť svého milence, noříc se hluboko do něj. Přál si, aby byl jeho jazyk mnohem delší. Pevně uchopil Harryho za boky. Stáhl se a držel tak Harryho v napětí. Sál a kousal citlivé maso kolem jeho vstupu. Každou chvíli ponořil svůj jazyk zpět do Harryho ve snaze ho vyvést z míry. Byl to též příslib věcí příštích.

Vlastní penis, který toužil po pozornosti, si třel o pokrývku. Veškerou svoji pozornost Severus něžně a zkušeně věnoval Harrymu, aby se ujistil, že nezapomněl ani na kousek jeho hebké kůže. V jedné chvíli Harry prudce vzepjal boky, jak se snažil vyrovnat s tou záplavou rozkoše. Severusovy silné paže ho však bez problémů přitáhly zpět a přinejmenším ho zachránily před pádem z postele.

„Seve… prosím. Chci tě v sobě… hned,“ zakňoural Harry. Jeho tělo stravoval oheň. Doširoka roztáhl stehna jako zhýralá děvka.

Severus se posunul nahoru, podél Harryho těla. Držel Harryho nohy nahoře a od sebe a jediným pomalým pohybem se vnořil hluboko do Harryho těla. Harry se prohnul v zádech a sevřel Severusův štíhlý pas svými stehny, čímž ho uvěznil hluboko v sobě. Harry se pod Severusem začal pohybovat. Zkušeně stahoval svaly kolem milencova penisu a poskytoval tak jistou rozkoš jim oběma.

„Ó Bože. Je tě pěknej kus, Seve…“ zamumlal Harry. Pevně v sobě Severuse stiskl. Cítil, jak hluboko v něm jeho penis pulzuje.

Severus konečně našel ten správný úhel. Přirážel teď rychleji a každým pohybem narážel na Harryho prostatu. Opíral se o paže a shlížel dolů na Harryho. Všiml si, že jeho milenec ztrácí poslední zbytky sebekontroly, která mu ještě zbývala. Stále divočeji mu boky vycházel vstříc. Jeho penis byl tak naběhlý, že to bylo až bolestivé. Místo toho, aby se o to postaral, zaryl nehty do Severusových zad a o poznání pevněji stiskl nohama jeho pas.

Jediným prudkým pohybem se Severus posadil a strhl Harryho na sebe. Rukama Harryho držel za boky a pomáhal mu pohybovat se nahoru a dolů po celé délce Severusova penisu. Harry si opřel hlavu o Severusovu hruď. Víčka tiskl pevně k sobě, jak se blížil k hranici vědomí a bezvědomí.

„Harry! U Merlina… Harry!“ vykřikl Severus, když ucítil, jak si bílý pramen prorazil cestu na povrch. Táhl Harryho tělo dolů, ke kořeni svého pulzujícího penisu. V tu chvíli se Harry připojil ke svému partnerovi. Zaklonil hlavu a křečovitě sevřel víčka. Stěží vnímal silné paže, kterými si ho Severus přitáhl do náruče. Jakmile křeče trochu zeslábly, Harry se mohl opět nadechnout.

„Sssss….Sssss…Seveee……,“ vydechl. Cítil, jak z něj Severusův, teď už ochablý, penis vyklouzl.

„Tiše, má lásko. Nech mě uložit tě,“ zamumlal něžně Severus. Natáhl Harryho nohy a sáhl po ručníku, který ležel na nočním stolku, aby byl vždy po ruce. „Dovol mi tě otřít.“

Hleděl na Harryho a jemně ho omýval. S pýchou zaznamenal, že se Harryho nohy stále chvějí. Ruce, které měl zaťaté v pěst se uvolnily, když spočíval na Severusově hrudi. Miloval to pomyšlení, že je jediný, který Harrymu dokáže poskytnout takové potěšení. Věřil mu, když mu Harry svěřil, že před ním neexistoval nikdo, kdo by ho dokázal roztřást nebo přivést k orgasmu.

Harry otevřel oči a ospale se na Severuse usmál. „Pořád se ti nechce spát?“

Severus se na něj na oplátku zazubil a vklouzl pod přikrývku vedle Harryho. „Mohu říct, že tohle je daleko efektivnější než sklenice teplého mléka.“

„Padouchu.“

„Nesnesitelný spratku.“

„Miluju tě.“

„Já tebe taky. Nox.“

 

Vyhledávání

Štítky

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat