Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Autor: Mandragora
Pár: Severus Snape/ Harry Potter a ještě někdo další
Shrnutí: Blanch se nezdálo, jak jsem pouze naznačila sex v jednoum dílu Havrana, takže jsem jí jako náplast na to zklamání slíbila PWP s věnováním. Tak tedy. Drahá Blanch, tady máš slíbenou povídku, jak jsem slíbila. Doufám, že tímto budeš již uspokojena.
Poznámka: Děkuji Severce S. Rogueové za betu
Sice se to jmenuje PWP, ale nějak se mi tam ten děj přece jenom vloudil. Omlouvám se.  Tato povídka byla původně vydaná na Fantasmagoriu 10.9.2007 a nikdy jsem se nedostala k tomu, abych ji přenesla na LS, takže tak činím až teď.

 

„Chci tě…“ vybalil to Potter přímo na svého profesora Severuse Snapea. Ten o krok couvl, ale jeho tvář zůstala netečná.
„Toužím po tobě…“ nedal se odradit Harry a postoupil o krok kupředu.
Severus by opět couvl před náporem roztouženého mladíka, ale už nebylo kam. Tak zůstal stát a natáhl před sebe ruku dlaní dopředu v jasném gestu. „Stůj… nepřibližuj se ke mně!“ pronesl nebezpečným hlasem.
Nebylo mu to nic platné, Harry ho za tu ruku uchopil a začal mu líbat prsty. „Chci, aby mě tvé ruce laskaly po celém těle, aby mě ty nádherně štíhlé a elegantní prsty připravily na tvoji úžasnou erekci…“
Severus vyškubl svoji ruku ze sevření dřív, než se s ní Harry stačil pohladit. „Dost! To je nepřístojné…“
„Chci tě cítit v sobě…“ zaskučel roztouženě Potter a dalším krokem zrušil poslední zbývající mezeru mezi nimi. Přitiskl se na Severuse, jeho ruka bez váhání zajela profesorovi mezi nohy a žádostivě stiskla jeho genitálie.
„Ano… chceš mě taky… cítím to… cítím tvoji erekci…“ šeptal roztoužený mladík.
„Och…“ povolila nepříliš pevná obrana profesora Severuse Snapea.

Harry se pomalu svezl na kolena, ale zůstával přitom v těsném kontaktu s objektem své touhy.
„Chci vidět tvé milostné kopí, slíznout kapičku touhy vytékající z tvého vzrušení,“ mumlal Harry.
To již zápolil se zapínáním Severusových kalhot. Netrvalo dlouho a ztopořený penis byl osvobozen ze zajetí textilu, aby byl vzápětí uvězněn v teple a vlhku Harryho úst. Kouřil Severusovi jeho mužskou chloubu, až se skoro zalykal a přitom mu netrpělivě rukama stahoval kalhoty.

Severus, již kompletně zbaven oděvu, vytáhl Harryho do stoje a hrubě ho políbil na jeho suché a rozpraskané rty.
„Och ano… servi ze mne moje šaty a pronikni do mě, chci sténat pod tvými dotyky, och ano… jsem tvůj… vezmi si mě…“ blábolil Harry, jemuž poslední zbytky rozumu zatemnila svírající touha, kterou v něm vyvolal jeho společník.
Ten ho začal rychle a bezohledně svlékat. Vůbec nedbal na několik knoflíků a natržený rukáv. Harry v něm totiž vyvolal touhu tak prudkou, že ho zcela ovládla. Když byl Harry zbaven i kalhot, Severus s ním prudce mrštil na postel a vrhl se na něj. Opět se zmocnil Harryho úst a jeho ruce bloumaly po nahém, famfrpálem vypracovaném těle, jež se mu tak bezostyšně nabízelo.

Harry sténal a svíjel se pod dotyky svého milence. Jeho bradavky ztvrdly, laskány Severusovým jazykem. Vzepjal se rozkoší, když se konečně dlouhé štíhlé prsty omotaly kolem Harryho pulsující erekce.
„Och… ano, udělej mi to, prosím…“ škemral Harry. Jeho prosby byly vyslyšeny a byl odměněn průnikem ladného prstu do jeho těsného otvoru. Tělem mu projel žár, když se prst konečně dotknul jeho prostaty. Vykřikl a hned žadonil o víc. Brzy se dočkal dalších šikovných prstů, které připravovaly jeho dírku na vpád Severusova neodolatelného penisu. Harry se pod těmi dotyky svíjel a netrpělivě jim vycházel vstříc.
„Ano… ano…, Severusi…, prosím, vem si mě, už jsem připravený, udělej to, už to nevydržím, prosím,“ úpěnlivě žadonil Harry.
Severusova působivá erekce se konečně vnořila do Harryho zvoucí prdelky. Nejprve pomalu a jen na kraj, ale pak vyplnil svého mladého milence až na doraz. Lehce se otřel špičkou penisu o chlapcovu prostatu... ten vykřikl rozkoší.
A křičel dál, neustávaje v povzbuzování svého milence.
„Ano… ach… ano, nepřestávej…“
Severus nepřestával, pohyboval se v rytmu starém jako lidstvo samo a mocnými přírazy projížděl Harryho úzký zadek.
Oba sténali a vykřikovali bez obav, že je někdo v Severusově sklepení uslyší.
„Och…“
„Ano, ještě…“
„Hlouběji!“
„Ano, ano, ano…“
„Rychleji… och…“
„Ach…“
„Severusi… och… já věděl, že jsi úžasný…“
„Ano… ano…“
„Nepřestávej…“
„Och… och…“
„Ach… ooch…“
„Uff…“
„Och… Merline!“
„Ach bože, ty jsi tak úzký…“
„Chrocht…“
„Ano… ano… už budu…“
„Chrocht…“

„STOP! STOP! STOP! NE, ne a ne! Proboha živýho, co to zase vyvádíte? VY máte vypadat, že na vás za chvíli přijde orgasmus a ne záchvat smíchu! Tyhle záběry přece nemůžu použít, tohle porno by mi dámy z HSS nikdy nevzaly a hlavně… ta slečna… eee… Blanch, ta by mi to rozcupovala na malé kousky a mě s tím! Bože! Co jsem komu udělal, že musím pracovat s takovým materiálem?“ vyskočil rozzuřeně režisér ze svého křesla vedle kamery. Zběsile gestikuloval rukama a vypadal, že si co nevidět začne trhat těch pár zbývajících vlasů, co měl na hlavě.

Dva aktéři nepovedeného záběru se rozpačitě posadili na posteli a dívali se na režiséra, který před nimi pochodoval sem a tam. „Jak mohl casting vybrat zrovna vás, to nepochopím. Vždyť jim ani nejste podobní!“ dál se rozčiloval.
„Ale rejžo…“
„Koukejte se sebrat, dojít do maskérny, ať vás znova nalíčí ať vypadáte jako oni! Sakra! Vždyť ta jizva by měla být větší,“ ukázal na mladšího muže. „A ten váš nos,“ podíval se na druhého muže, „by taky měl být určitě větší!“
„Hele rejžo…“
„Za půl hodiny vás chci mít zase na place, a tentokrát už od vás chci, aby to bylo pořádně! Sakra!“ režisér vůbec nebral na vědomí pokus o námitku ze strany herců. Jediné co se mu uhnízdilo v hlavě byla potřeba si dát pořádnýho panáka, aby přežil to martyrium s tímto podařeným kšeftem, do kterého se nechal uvrtat.

„Potty, jdem,“ zavelel starší muž, a sám se zvedl z postele. Přehodil přes sebe župan, který mu podala asistentka a vykročil směrem k maskérně. Oslovený mladík ho následoval a po několika rychlejších krocích s ním srovnal krok a šli vedle sebe.
„Blbec jeden, jak si může myslet, že nevypadám jako Potter,“ ulevil si Harry a pak pokračoval: „Hele, Draco, máš ještě dost mnoholičného lektvaru?“
„Jo,“ byl stručný Draco, momentálně vypadající jako jejich bývalý profesor lektvarů.
„Ty se zlobíš?“ zeptal se opatrně.
„Ne, nezlobím. Když jsem se nechal přemluvit, abych se zúčastnil tohoto natáčení, věděl jsem, že si užiju, ale netušil jsem jak MOC. Ostatně, je to nakonec legrace, větší než jsem si myslel že bude,“ odpověděl Draco.
„Legrace, legrace, jak pro koho, režiséra málem ranila mrtvice. Merline, proč ses zase smál?“
„Už jsem ti to říkal, nemůžu se udržet a musím se smát tomu hloupému dialogu.“
„Ale já říkám jen to, co je ve scénáři,“ bránil se uraženě Harry.
„No právě proto, Potty,“ ušklíbl se Draco, „já totiž vím, že jsi ten scénář psal ty. Jak prosím tě můžeš po mně chtít, abych se nesmál, když tam meleš takové nesmysly.“
„Jaké nesmysly? Vždyť to jsou všechno oblíbená klišé.“
„Tak ještě jednou,“ začal jak malému dítěti pomalu vysvětlovat Draco. „Jsem za tebou, šukám tě. Mojé péro projíždí tvoji prdelku až na doraz, tak mi přece nemůžeš říct: Ach bože, ty jsi tak úzký! To by se mě totiž dotklo!“

 

Konec

 

Komentáře   

+1 # Odp.: PWP for BlanchNissa 2016-07-06 00:47
Proboha, chcípám smíchy. Jak to, ž jsem si toho nevšimla dřív? :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # ***arkama 2013-06-24 17:46
Tak toto bola šupááá ! Díky, parádne ma to pobavilo :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Vyhledávání

Štítky

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat