Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Autor: Tabitha
Překlad: sssnake
Přístupnost: nevhodné pro mladší 15-ti let
Páry: Severus Snape/Harry Potter
Varování: žádné
Shrnutí: Severus Snape je neviditelný, a nemá to na svědomí neviditelný plášť.
Poznámka: Povídka byla původně umístěna na UtC.

 

 

Profesor Severus Snape stál uprostřed učebny lektvarů. Jeho kabátec a hábit do sebe pomalu vsakovaly zbytky Longbottomova zpackaného lektvaru. Všechno byla Brumbálova vina, protože nechal celý sedmý ročník Nebelvíru pokračovat ve studiu Pokročilých lektvarů. To už byl vrchol. To předčilo veškerá Snapeova očekávání. Bude s tím muset něco udělat.

„Longbottome! Doporučuji vám, abyste intenzivně uvažoval o dobrovolném opuštění mého semináře. Tohle je naposledy, co jsem ochoten tolerovat vaši naprostou neschopnost v přípravě lektvarů!“ poslední slova téměř křičel. Jeho baryton se rozléhal mezi kamennými zdmi učebny.

Jakmile hodina skončila a veškeré vybavení bylo opět na svých místech, Longbottom vystřelil ze dveří jako namydlený blesk ve strachu, aby ho Snape ještě nestačil uřknout. Posledním, který třídu opouštěl, byl Potter. Cestou ke dveřím po očku pokukoval po Snapeovi. Lépe řečeno po jeho mokrém oblečení, které se učiteli lektvarů lepilo na tělo a zdůrazňovalo jeho postavu.

Snape opustil učebnu a přitom si pod vousy mumlal něco o totální hlouposti studentů. S tím vstoupil do svých soukromých komnat. Okamžitě zamířil do koupelny, kde se začal zbavovat svých zničených šatů. Strnul však překvapením, když mu zrak padl na jeho odraz v zrcadle v rohu místnosti. Hábit i šaty pod ním se měnily v cáry a odpadávaly na zem. „Co to, u Salazara, dal Longbottom do toho kotlíku?“ divil se. Po chvíli se však jeho překvapení změnilo v hrůzu. Přestával být vidět. Vyběhl z koupelny a automaticky zamířil k polici z knihami lektvarů, ve kterých by mohl najít příznaky, které se u něj začínaly projevovat. Než sáhl po první knize, tak se na chvíli zarazil. Co když se mění v ducha? Když se však dotkl knihy a jeho ruce jí neprošly skrz, mocně se mu ulevilo. Byl schopný ji zvednout a dokonce i obracet jednotlivé stránky.

Po hodinách hledání se konečně přiblížil cíli – neomylně byl na stopě toho, co mohlo být nedopatřením přidáno do připravovaného lektvaru a co ho učinilo neviditelným. Cestu, jak z toho ven, ale nenašel. Prsty jedné ruky roztržitě bubnoval o nahé stehno, druhou se škrábal ve vlasech. To bylo snad poprvé, kdy nevěděl, co má dělat. Po chvíli si uvědomil, že se blíží zákaz vycházení z kolejí a je tedy čas jeho dozoru na chodbách. Jeho rty se zkřivily ďábelským úsměvem. Napadlo ho, že své nynější situace může docela dobře využít. Konečně by mohl pochytat všechny nezvladatelné studenty při páchání přestupků. Přistihl by milenecké páry, kterým se podařilo dostat do Komnaty nejvyšší potřeby nebo studenty plánující lumpárny na další dny.

Opustil svoje komnaty a vydal se školními koridory. V jeho nahotě ho nemohl nikdo spatřit. Shazoval brnění a šustil goblény, čímž vystrašil několik párů schovávajících se ve výklencích chodeb. Jeho cesta ho zavedla do knihovny, kde Snape srazil několik knih z polic, čímž vzbudil slečnu Grangerovou a vystrašil ji tak, že utekla pryč. Prohlédl několik svazků v sekci s omezeným přístupem, které pojednávali o lektvarech. Zjistil, že záměna šeříku za levanduli, opomenutí drceného měsíčního kamene, přidání výtažku z jasmínu a převaření celé směsi pravděpodobně způsobilo, že se lehký uspávací lektvar změnil v lektvar neviditelnosti. Jeho oči se doširoka otevřely, když dočetl poslední větu o možném řešení tohoto problému.

„Nepřetržitý sex po celých dvanáct hodin?“ opakoval nevěřícně. V tónu jeho hlasu bylo patrné znechucení. Aby se zbavil napětí, radši by skákal v pytli, zvláště v hradu plném tupých, nadržených studentů. Jenže, kdo by chtěl mít sex právě s ním? Byť jen, aby ho zbavil příznaků. Nikdo. Dokonce ani za použití afrodisiak. A ještě k tomu celou noc… V duchu projížděl seznam studentů. Nenašel však nikoho, kdo by byl schopen snést jeho přítomnost tak dlouho, natož mít s ním sex.

Vzhlédl právě v čas, aby zachytil pohyb před knihovnou. Pokud se nemýlil, v chabém světle zpozoroval záblesk zlaté barvy v kombinaci s červenou. Pohotově proklouzl dveřmi a tiše pozoroval Pottera a nebelvírský famfrpálový tým, jak se vrací z nočního tréninku. V jeho hlavě se zrodila myšlenka. V náhlém popudu se vydal za tím pestrobarevným hloučkem, který stoupal nahoru po schodech. Vstoupil za nimi otvorem v portrétu a ocitl se ve společenské místnosti. Z těch zářivých dekorací všude okolo skoro oslepl. S patřičným odstupem následoval Pottera po schodech do chlapeckých ložnic. Přitom, jak se loudal po schodech, si Snape nemohl nevšimnout Potterova pevného zadku, který měl přímo před očima. Od vrcholu schodiště zamířili rovnou do koupelny. Snape sledoval, jak kapitán famfrpálového týmu otevírá dveře, zavírá je za sebou a na lavičku odkládá svůj ušpiněný dres. Celou cestu do sprchy ho provázel pohledem. Pak uslyšel, jak Potter zapnul horkou vodu a celou místnost během chvíle prostoupilo teplé vlhko a pára.

To, co spatřil Pottera dělat potom, způsobilo, že se mu dech zadrhl v hrdle a srdce se skoro zastavilo. Pottere, ne. Harry Potter… Harry se opřel o stěnu sprchy, objal svůj penis štíhlými prsty a líně ho, pomalými pohyby nahoru a dolů, začal zpracovávat. „Profesor Snape, sexy protiva… vypadal tak zatraceně dobře, když tam stáhl, zmáčený… Přál bych si, abys takhle vypadal každý den. Pro mě…“ mumlal si pro sebe. Na chvíli přestal, aby si pohladil šourek. Pak se jeho ruka vrátila zpět k naběhlé hlavě penisu. Z těch slov se Snapeovi točila hlava. Kdo by si pomyslel, že Pottere, vlastně Harry, o něm bude mluvit takovýmhle způsobem. Mohl by mu pomoci stát se znova viditelným? Jeho otázka byla zodpovězena tím, jak Harryho ruka začala nabírat na rychlosti, pokrytá mýdlem zajížděla mezi jeho famfrpálem vypracovaná stehna a klouzala po jeho penisu stále rychleji a tvrději. Musel se rozhodnout rychle. Snape přešel místnost a zastavil se před Potterem. Poklekl před ním, chytil ho za boky, jedním rychlým pohybem vzhůru vzal Harryho mužství do úst a začal ho sát s nadšením a vzrušením zároveň.

Harry byl omráčený a šokovaný tím nenadálým vývojem událostí. Co je to za úžasný pocit, který ho právě prostoupil? Bylo to tak žhavé a vzrušující. Nikoho sem neviděl přijít. Musel tu být tedy už někdo před ním. Někdo nebo něco, co ho drželo přimáčknutého ke stěně a polykalo jeho penis, který mohutněl s každým pohybem talentovaných úst a jazyka. Ten někdo se s každým pohybem stával viditelnější a viditelnější. Pod horkou sprchou se postupně objevovala slabá průsvitná silueta živé bytosti.

Objevily se silné ruce, které jemně a smyslně přejížděly přes Harryho boky a stehna a hladily okolí jeho penisu. To vše dohromady Harryho postupně přivádělo k orgasmu. Harryho oči se rozšířily údivem, když poznal obrysy nahého a teď už plně vzrušeného učitele lektvarů, jak klečí mezi jeho stehny a nenuceně laská jeho penis.

Harryho sny, které mu nedaly pokoj a neuvěřitelně ho rozpalovaly, se nakonec staly skutečností. Nahý Snape klečel před ním. S půvabem pantera, se smyslností. Prostě byl úžasný. Vibrace kolem jeho mužství a škádlení prstů kolem jeho vstupu způsobily, že Harry opřel hlavu o zeď a jeho tělo se roztřáslo pod náporem vyvrcholení. Snape ochotně polykal vše, co mu Harry mohl nabídnout, dokud Harry nezkolaboval a nesvezl se dolů podél stěny. Snape se k němu natáhl a vzal jeho pružné mladé tělo do náruče. Zády si ho opřel o svoji hruď.

Harry pár minut jen tak spočíval v silné náruči svého dosud nenáviděného učitele a vychutnával si jeho blízkost i vlažnou vodu, která je oba smáčela. Jeho myslí vířilo tisíce nezodpovězených otázek a on nevěděl, na co se zeptat nejdřív. Nakonec to ticho, které mezi nimi zavládlo, přerušil Snape. V jeho hlase byl patrný smích. „No, Pottere, kdo to mohl tušit? Ačkoliv to vysvětluje, proč na mě už celé týdny nepokrytě zíráte jak v hodinách, tak i při jídle. A také to, proč vás na dnešní hodině tak zajímalo moje mokré tělo.“

„Profesore…“ začal Harry, ale Snape ho přerušil.

„Ne, Harry. Ne profesor. Teď bude vhodnější, abys mě oslovoval křestním jménem.“

Harry celý zrudl, nicméně to zkusil znova. „Severusi… Co vlastně děláš tady nahoře? Neměl jsem ponětí, kdo… to může být… kdo mi působí takové potěšení. To bylo to nejlepší, co jsem kdy zažil.“

Severus si odkašlal. „Harry, mám problém,“ zachraplal.

Harryho oči se zaleskly. „Ano, to máš,“ souhlasil Harry a sáhl za sebe. Obtočil prsty kolem Snapeovy tepající erekce. Jeho penis byl dlouhý a štíhlý a plně ztopořený tlačil proti Harryho zadku. To způsobovalo, že Harryho vlastní mužství se začalo znovu probouzet k životu.

Severus položil ruce na ty Harryho a obrátil mladíka, vlastně mladého muže, tváří k sobě.

„Harry, můj problém zapříčinila ta nehoda s lektvarem. Ta Longbottomova fušeřina ze mě udělala neviditelného. A jediný způsob, jak se vrátit do původní podoby, je mít sex po dobu dvanácti hodin.“

Harry přejížděl jeho průhledné tělo od hlavy až k patě a představoval si, jak asi vypadá skutečný Severus Snape – z masa a kostí. Bledá kůže, havraní vlasy, štíhlé tělo, napjaté svaly, … Představoval si, jak ho ty silné paže pevně objímají, s touhou a odevzdáním. Jak nakonec dosáhne vrcholu rozkoše s Harryho jménem na rtech.

„Jako neviditelný,“ řekl s očividnou touhou v hlase, „Severusi, jsi krásný. Ale vsadím se, že daleko lépe budeš vypadat v posteli, s mým penisem v zadnici. Nebo to může být obráceně, to je jedno. Ať tak či tak, bude mi potěšením mít s tebou sex. Dokonce si myslím, že až budeš vidět, tak budeš ještě krásnější.“

Severus si Harryho přitáhl blíž a jejich rty se spojily v hlubokém polibku. Severus škádlil Harryho pootevřené rty zkušenými pohyby jazyka a plnými doušky ochutnával sladkost jeho úst předtím, než se zase odtáhl.

„Navrhuji, abychom v tomhle rozhovoru pokračovali dole, v mých soukromých komnatách, Harry,“ řekl Severus chvějícím se hlasem. „Rychle se utři, popadni ten ďábelský plášť a vrať se se mnou do sklepení.“

Harry se divoce zašklebil. „Velice rád, Severusi. Co může být v tuto chvíli lákavější, než lahvička masážního oleje, tuba lubrikantu, a ty?“

Severus mu úšklebek oplatit. V jeho průhledných rysech se zračil chtíč. „Harry, tohle by mohl být začátek nádherné noci plné něčeho, na co ani jeden z nás nebude moci zapomenout.“

O pár minut později už oba, bok po boku, scházeli do sklepení a mířili do hadích komnat, které se už brzy měly stát němými svědky žhavého milování a výkřiků rozkoše. Tohle je však místo, milý čtenáři, kde vyprávění končí a začíná tvoje vlastní fantazie…

Sbírka veršů pod větvemi,
Bochník chleba, láhev vína a ty.
Když vedle mě jsi v divočině –
Mění se ta v ráj.

Vyhledávání

Štítky

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat