Labyrintem slov...

archiv fanfic od roku 2008

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Autor:  Světlushka
Páry:  Harry Potter/Draco Malfoy
Varování:  15+
Shrnutí:  Rádi bychom viděli touhu stálou a nehynoucí – která je buď naplněna, nebo kolem sebe rozsévá zkázu. Protože ve skutečnosti sami často toužíme – a přitom se neděje vůbec nic.
Věnováno:  Severce S. Rogueové

 

 

Bylo by to krásné. Vzbudit se vedle tebe a vědět, že se na mě usměješ a stiskneš mou ruku ve své dlani. Velkými prosklenými dveřmi na terasu by k nám svítilo měkké prázdninové slunce, ukazujíce naše obličeje krásnější, než ve skutečnosti jsou.
Nebo by mohlo být ošklivo. Tma. Deštivo. Klidně by mohl i padat sníh. Na počasí by vlastně vůbec nezáleželo, kdybys po dlouhé noci nahý ležel vedle mě, blízko mě, pro mě.
Takovéhle jsou teď moje sny. Představy, které mě pronásledují. Ve dne. V noci. Vidím tě stále. Zahlédnu v davu pohyb neposedných tmavých klukovských vlasů a mám pocit, jako bys tam byl právě ty, záhadný, jedinečný, krásný - a ne jen náhodný kolemjdoucí, bezvýznamný někdo.


* * *

Je tma. Líbáš mě, dotýkáš se mě, toužíš po mně.
Harry!
Líbám tě, dotýkám se tě, toužím po tobě.
Jsme jako smyslů zbavení, strhl jsem ti brýle a zahodil je pryč, možná se rozbily, ale je ti to jedno. Zaryješ nehty do mé kůže, po zádech mi stéká pramínek krve. Kousnu tě do rtu, prsty sevřu tvůj tvrdý penis.
Draco!
Vzal jsem tě do úst a naslouchal tvému sténání. Tak pojď, udělej se pro mě…! Ne, vím, že chceš víc. Chceš mě mít, přivlastnit si mě, ošukat mě. Bereš si mě tvrdě, oba stoupáme na vrchol, zatímco kolem nás zuří vichřice… Dorazil jsi tam první. Došel ti dech… Udělal jsem poslední krok za tebou a - ! Svět se na chvíli roztříštil.


* * *

Vyrostli jsme a máme každý svůj život. Ženu, děti, práci, postavení… z mých snů ses dávno vytratil. Už nevím, jaké to bylo, milovat tě a toužit po tobě - po tvém těle i duši; vím ale, že něco zbylo. Ačkoli má mysl se nezaobírá často tou lety zhojenou ranou, jizva, kterou jsi ve mně zanechal, nikdy nezmizí.

 

KONEC

Vyhledávání

Štítky

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat